Přejít na obsah

pito.za

Uživatel
  • Počet příspěvků

    780
  • Registrace

Vše od uživatele pito.za

  1. pito.za

    Spínač Sahary 206 7/2003

    Poistky si pozeral ?
    • 8
  2. pito.za

    Spínač Sahary 206 7/2003

    Najlepsie na dia a otestovat spinanie .Ako si skusal funkcnost?
    • 8
  3. pito.za

    Spínač Sahary 206 7/2003

    U teba bude saharu spinat rj motora,ale tazko povedat ked nedas info o aute.motor,vybava s klimou?
    • 8
  4. Tak isto vysuvat tu cervenu poistku a miernim tahom k sebe tahat ten konektor chodi tazsie.
    • 82
  5. Na konektore je cislovanie pinov.Neviem aky popis ved v scheme mas ze to ide napr do konektora 16V VE a 13 pin.cize na bsi najdes prislusny konektor a pin neviem co viac chces.
    • 7
  6. BSI
    • 7
  7. SCHEMA 2
    • 7
  8. SCHEMA 1
    • 7
  9. Ano na SWčku je tam mám Tak co poradis nam ako na to, alebo je to tajne.
    • 34
  10. Uplne ina elektroinstalacia,komunikacia medzi jednotkami /displej,budiky,packy pod volantom atd./ po datovej zbernici. To neobides.
  11. Bohuzial nemas Mux verziu tak u teba to nepojde.
  12. pito.za

    rt4 a namontovanie bluetooth

    8.20
    • 26
  13. Ja mam 2003 a tiez nic a 307 2008 tiez nic .
    • 34
  14. Tak ako pise Ferry funguje aj mne.
    • 17
  15. pito.za

    Denne svietenie?

    Na nej sa da nastavit ci maju svietit aj parkovacky alebo nie.
    • 85
  16. pito.za

    Denne svietenie?

    Na 307-me 08 rok sa daju nastavit len stretavacie bez parkovaciek.Tak mozno aj na 407-me to pojde,ale asi az po face. [upravil dne 26/5/12 08:37 od pito.za]
    • 85
  17. pito.za

    rt4 a namontovanie bluetooth

    tak RT4 som otvoril modul Wireless CPU tam mam ale bluetooth nefunguje, cize ten modul nezarucuje ze bluetooth bude funkcny po upgrade.
    • 26
  18. ja som uz zhavil mikropajku a ono to ide cez PP2000 .Uz to len objasnit kde to najdeme.
    • 34
  19. pito.za

    Zrcatko 206

    no to malo asi daleko od 2003, lebo ja som mal 4.2002 a uz bolo MUX.
    • 15
  20. Ale ja ich nechcem zmenit ale vycitat, a to si pisal ze ide a vies ako na to. A u mux mas km aj v BSItam ti nestaci nahodit budiky s mensim poctom km.
    • 34
  21. U mux verzie neprepises nizssi stav z budikov do bsi vzdy sa prepise nizssi stav vyssim bud v bsi ,alebo v budikoch.A co to ABS to nam neprezradis ako na to ? [upravil dne 23/5/12 06:04 od pito.za]
    • 34
  22. Mna to tiez zaujima ,daj nam neake info.
    • 34
  23. pito.za

    Zrcatko 206

    2003 to je mux
    • 15
  24. Si si isty ze v jednotke abs najdem najazdene km?
    • 34
  25. Pojde ti tam ten B-ckovy displej co je na prvej strane bez uprav kabelaze ak tam mas teraz A-ckovy.
×
×
  • Vytvořit...