Přejít na obsah

kukikuk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 011
  • Registrace

Vše od uživatele kukikuk

  1. kukikuk

    Nevyrovnava otacky 406 2.0 16v

    Vyzuelne to ale vypadalo uplne stejne....fakt nevim jakou funkci to zastava?
  2. kukikuk

    Nevyrovnava otacky 406 2.0 16v

    Tyyy brdo.....uz viiim, ted me neco napadlo . Ja sem tuhle vec mel u coupe rozbitou a dal sem tam ten bazmekt z toho 3litra! nemohla by byt chyba v tom? nebo co to vubec je? Ja sem na to fakt neprisel
  3. kukikuk

    Nevyrovnava otacky 406 2.0 16v

    cakom. Prosimte me jeste jednou vysvetli co ze si to vycistil? \"zapojnici na ventilu aktivního uhlí \" to fakt nevim co je ani kde to je.
  4. kukikuk

    Jak rozchodit PP 406 Coupe 1998

    Tak sem vsechno udelal dle navodu po prokonzultovani s Ferrym. Na display se me palubni pocitac zobrazi a i dokonce funguje microspinac na prepinani, ale u vseho sou nuly, i kdyz sem to jel projet, tak me to zadne udaje nezdelilo, asi budu muset natahnout jeste ty dva dratky k RJ hm?
  5. kukikuk

    Nevyrovnava otacky 406 2.0 16v

    A muzes prosimte rict ktery konektor to byl?
  6. kukikuk

    Nevyrovnava otacky 406 2.0 16v

    Me to porad obcas dela....cele sani sem kontroloval, ze by to cidlo co sme tam dal bylo take vadne, nebo uz nevim cim by to mohlo byt.
  7. kukikuk

    Jak rozchodit PP 406 Coupe 1998

    Do displaye me jdou urcite dva konektory ;o), tak ze ted budu shanet tu packu, nechce se me do toho moc stourat? Nebo me doporucite tu packu predelat? Si myslim ze kdyz sezenu z vrakace nebo od nekoho kdo ma 406 na dili tu packu treba za 500 tak to bude lepsi ;o)
  8. kukikuk

    Jak rozchodit PP 406 Coupe 1998

    Momentalne mam auto pryc na vycisteni...budu ho tu mit vecer, ale tusim ze tam mam RJ BOSCH ale asi bude potreba i cislo ne?
  9. kukikuk

    Jak rozchodit PP 406 Coupe 1998

    Ja ti verim ze te to nebavi opakovat porad dokola a proto pockam na nekoho kdo mi to kratce zjednodusi primo na muj palubni pocitac....cetl sem ted 10 minut a nenarazil sem na nic duleziteho, vetsinou je to novy model!
  10. kukikuk

    Jak rozchodit PP 406 Coupe 1998

    Ano vsiml sem si a prave proto se ptam nekoho kdo me to jednoduse rekne a ne ze tu budu tyden cist jak kokot miliony prispevku od lidi co o tom treba ani nemaj sajmu, nevim proc se hned stekate, radeji me dejte to vlakno kde ej to nejlepe popsane kdyz tady v tom tak chodite, ja misim stihat spoustu jinych veci. Dikk za pochopeni.
  11. V coupecku mam display s PP ale neni zaktivovany, delal to tu uz nekdo? Co vsechno mam udelat aby mi pocitac sel, packu s tlacitkem na PP si sezenu od nekoho kdo tu prodava dily, ale chce to jeste aktivovat nekde v ridici jednotce ne? Poradte prosim.
  12. Lak je moje prace....veskera priprava. Jinak kola tam so 17 jak uz sem tu asi 4x psal . auto uz vypada jinak, sou to stare fotky! Jinak 18 ani 19 urcite ne, to by se v tom pak uz nedalo sedet....zvolil sem lepsi kompenzaci a to podlozky...zatim je shanim, jinak predek je nepomer, to uz se tu take resilo, bude to snizene a spoiler aby to bylo ve stejne vysce jako prahy a zadek ;o)
  13. Dekuju, zhruba 5 mesicu neustale prace ;o)
  14. JJ presne tak, kola tam sou ze sedanu 17 Alutec Storm, bohuzel nejsem milionar a na vsechno prachy nejsou, ale vypada to as nima dobre...i kdyz ke kupecku proste sedej hodne paprskove, casem budou.
  15. kubacher-Do technicaku me rekli ze napisou purpurove-zlata, ale z nejakeho nevysvetlitelneho duvodu napsaly jen zlata. Je to detail:roker
  16. Burisek-asno spravve, bag spolujezdce sem vyndal a muselo se to okenko vykytovat a pak potahnput. Jinak pro ostatni: Nechtel sem proste 3litra, kdybych ho chtel, tak jeden motor me stal na zahrade a mohl sem ho tam bezproblemu soupnout, ale 2.0 mi staci a jeste k tomu mam do budoucna v planu turbo. Jinak silnice s tim opravdu trhat nechci, neni to skoda nicit takovehle auto, navic ten motor je teprve zajetej, ma najeto 67 tis ta bych byl blbej davat tam V6 kerej ma 180 neliv vice. A navic nehodlam jezdit po meste za 14 litru coz je realna spotreba po meste u tohoto auta. Tot asi vse proc v tom neni V6.
  17. No zadni naraznik bych chtel kulatejsi..mel sem ho vybranej je fakt bomba ale chteli za nej skoro 8 tis a to sem rekl ze teda nedam jako ale byl fakt luxusni.
  18. 309GT-Samozrejme ze spoiler pod predni naraznik bude jak jsi psal...psal jsem tu ze tohle neni konecna uprava, musi se to vsechno sladit aby to do sebe slo...jinak jak uz sem rekl kola tam sou taky jina a to 17 a vypada to uplne jinak ;o)
  19. Vsem dekuju za nazory. jen zduraznuji ze nic nemuze byt dokonale a kazdy ma jiny vkus, ja sem si to delal podle sebe jak se to libi me a verim v to ze bude prevazovat vic obdivovatelu nez tech co se jim to libit nebude ;o)
  20. Komplet pripravu sem si delal sam, jinak je to samozrejme strikane v boxu. Jo a ten zadni naraznik asi casem take vymenim, mam uz vyhlidlej epsi
  21. Fotky interieru a fotky s velkejma novejma kolama budou v tydnu ;o)
  22. gasaxx-nene ty prahy maji byt nalepene presne tak jak je mam ja ;o) v realu to vypada dobre. To sam poznas az ti prijdou domu a budes to pasovat ;o)
  23. gasaxx-nene ty prahy maji byt nalepene presne tak jak je mam ja ;o) v realu to vypada dobre. To sam poznas az ti prijdou domu a budes to pasovat ;o)
  24. gasaxx-nene ty prahy maji byt nalepene presne tak jak je mam ja ;o) v realu to vypada dobre. To sam poznas az ti prijdou domu a budes to pasovat ;o)
  25. gasaxx-nene ty prahy maji byt nalepene presne tak jak je mam ja ;o) v realu to vypada dobre. To sam poznas az ti prijdou domu a budes to pasovat ;o)
×
×
  • Vytvořit...