Burisek-asno spravve, bag spolujezdce sem vyndal a muselo se to okenko vykytovat a pak potahnput.
Jinak pro ostatni: Nechtel sem proste 3litra, kdybych ho chtel, tak jeden motor me stal na zahrade a mohl sem ho tam bezproblemu soupnout, ale 2.0 mi staci a jeste k tomu mam do budoucna v planu turbo. Jinak silnice s tim opravdu trhat nechci, neni to skoda nicit takovehle auto, navic ten motor je teprve zajetej, ma najeto 67 tis ta bych byl blbej davat tam V6 kerej ma 180 neliv vice. A navic nehodlam jezdit po meste za 14 litru coz je realna spotreba po meste u tohoto auta. Tot asi vse proc v tom neni V6.