Přejít na obsah

kukikuk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 011
  • Registrace

Vše od uživatele kukikuk

  1. o5 moc dekujuuuuuu :-*
  2. :D ja se uz fakt musim smat , porad tu melete jedno a to same, pritom tu uz 100y zaznelo ze tohle je polotovar nikoli dodelane auto a vsechno co tu pisete nebo aspon z 90% procent se bude delat. Bohuzel nejsem milionar. Jinak dekuju za nazory, ale ja sem s tim mrte spokojenej a libi se mi to, jinak bych to nedelal:roker a nejsem jedinej komu se to libi ;o), rozhodne prevazujou klady.
  3. Ste jak natvrdly....uz asi tisickrat tu padlo ze to budu snizovat ;o)
  4. Tak snizovat budu urcite, ale jen predek, uz ted skoro nezajedu do garaze jak je to coupe nizko, bude to problem, potreboval bych tak o 2-3 cm dolu predek, ale takove se asi nedelaj, tusim ze jen 4 cm.
  5. No tak s tim sjizdenim sem asi kecal no, je to nesmysl mas pravdu cakome, ale s tim ze by to spatne ukazovalo kilometry mam 100% pravdu a to by me stvaloa si...kdybych dal 18ky tak by museli byt max profil 40 neli 35 a to je dost malo uz.
  6. No ale to me pak bude spatne ukazovat tachometr a budou se i spatne sjizdet!
  7. No ja nevim, uz ted na 17kach to docela drnci ve velkejch dirach, nedokazu si predstavit 18ky, nejprve bych se v tom musel povozit a pak bych si je mozna koupil, jako 18 vypadaj rozhodne lip, ale take koukam i na komfort ;o)
  8. Interier sem jeste moc nefotil, pac to postupne budu rozebirat a potahovat, ted je na rade kastlik a v prde rade musim jeste dodelat ten central
  9. ladosak: Vzhledem k tomu ze sem si ho delal sam tak me to vyslo na necelejch 30 tis. Jen lak stal nejakejch 7 tis, dal sem na to uz ten profesionalni, kdyz uz sem zvolil tuto barvu, neztrati to lesk a da se to krasne rozlestovat.Jinak pokud by si to chtel nekdo nechat delat tak at pocita dvojnasobek kolem 50-60 tady u nas stoji litr barvy 7900kc, v nemecku sou ceny uplne nekde jinde. [upravil dne 15/2/09 kukikuk]
  10. neni to jeste cele hotove, samozrejme ze tam prijde duplex kdyz uz sem udelal druhou diru do narazniku, akorat vsechno nemuze byt hned! Jinak jeste dopotahnu interier kuzi a dam podlozky a neco pod naraznik ;o) a pak se uvidi.
  11. ladosak:Moc dik za pochvalu, to se ceni ;o) antal:Ano kola sou omnohem lepsi a take sem tu uz psal ze maji ET 25 a coupe ma mit 13 a ze sem jeste nesehnal podlozky, samozrejme ze to bude vypadat zas uplne jinak az ty kola nebudou utopeny takhle!
  12. Tak pridavam nejake novejsi fotky;) [upravil dne 15/2/09 kukikuk]
  13. Kazdej ma hold jinej styl ;o)....co sem si zatim stihnul vsimnout, tak me auto je stredem pozornosti. Ale samozrejme kazdemu se libit nemuze:roker, ale to me take netrapi
  14. Kridlo uz tam je, a krasne tam sedi s naraznikem, dela to veci dojem sportovniho auta a me se to libi ;o), fotky budou snad v prubehu tydne, kdyz venku bude hezky, zatim to moc nevypada pac tu snezi ;o(.
  15. kukikuk

    Jak rozchodit PP 406 Coupe 1998

    Bylo to tim, ze ta priprava co sem tam mel koncila nejspis nekde pod palubkou a neslo to dal, tak ze sem natahnul vsechno znova a uz to maka ;o)
  16. Tak a uz mam zprovoznenej PP, ted uz jen vyresit to houpani motoru a budu stastnej. Jinak brzo budou nove fotky, hlavne interieru a po upravach.
  17. kukikuk

    Jak rozchodit PP 406 Coupe 1998

    Palubak zprovoznen. Chtel bych podekovat vsem, kteri se podileli na zprovozneni PP v mem Coupatku. Predevsim bych chtel podekovat komisaroj, ktery se mnou travil dlouhe hodiny:D u icq a daval mi dobre rady, take bych podekoval feerymu za poskytnuti schematek a sestaveni packy na pp a samozrejme i vsem ostatnim vcetne Dave_k a OK406.Dikass:super.
  18. kukikuk

    Jak rozchodit PP 406 Coupe 1998

    Hledani sem pouzil a a nenasel nic co by me zajimalo tak proto sem zalozil nove forum. Uz me nebavi jak me tu porad nekdo z vedeni buzeruje, ja vam take nekecam do toho o cem a kam mate psat a od toho to forum je! Mam na vas nazor ze ste akorat lidi kery umej buzerovat nic vic! Uz me to nebavi poslouchat! Forum ze zalozeno na tom abychom jeden druhymu pomahali! Tak pokud mas spatnou naladu, bez si jivylejvat jinam!
  19. kukikuk

    Jak rozchodit PP 406 Coupe 1998

    Nevim jakej je to pin ale tahal sem to primo z RJ drat cislo 1368. Ted tu s komisarem resime ze nemusi byt zapojenej pin 13 a 14 k palivomeru, to je take mozne ne?
  20. kukikuk

    Jak rozchodit PP 406 Coupe 1998

    Tak sem to udelal, natahnul ten drat 1368 z ridici jednotky do displaye na pozisi 12 auto sem projel a stejne to neukazuje. RJ mam BOSCH MP5.2! Kde muze bejt chyba kurnik? [upravil dne 6/2/09 kukikuk]
  21. kukikuk

    Nevyrovnava otacky 406 2.0 16v

    Tak pokudjsou stejny, tak neni co resit, pokud ta vec je funkcni tedy ;o) a zda to ma vliv na kolisani otacek.
  22. kukikuk

    Jak rozchodit PP 406 Coupe 1998

    V tom schematku se ja nevyznam
  23. kukikuk

    Jak rozchodit PP 406 Coupe 1998

    Ja uz to vsechno predelane mam, dal sem tam ten microspinas a vsechno funguje! Prepinat mezi funkcema take, akorat to proste nic neukazuje!
  24. kukikuk

    Nevyrovnava otacky 406 2.0 16v

    A pak to jde do klapky...uz sem se na to byl koukat. Ale vubec nevim jakou funkci to ma splnovat a zda je to z toho 3.0 stejne!
  25. kukikuk

    Nevyrovnava otacky 406 2.0 16v

    No a kam to ma prijit zapojit teda?
×
×
  • Vytvořit...