Kluci dnes sem po umyti koukal pred barakem,ze mi tece voda.Po zjisteni sem nasel dirku v expanzni nadobe.Kdyz se auto ohralo a sepla sahara tak voda cakala ven.
ot.1. lepit nema cenu asi ze?
2.kdyz voda litala ven trochu to neni dobre ze?
(605 3.0V6 123kw-pred face)
tak sme se trosku pohli dal.Miami sem zazimoval do garaze a tak zacla prace na Magicu.Vyndali sme motor,odvezli ke klempirovi a ted jen odstrojit kompletne a pripravit na klempirinu Bohuzel je zrezla vic nez sme cekali,ale nic co by se nedalo udelat...
tak 16ky musely z domu a musel sem urychlit prezuti a nestihl jsem dodelat kola,takze je budu dodelavat za provozu
Auto ted vypada ,,blbe\" na tak malych kolech