tak s 205 máme pár novinek.Má vyměněný olej,prošla STK + ME a máme zase 2 roky klid.Jen v pátek nás vypekla při cestě na sever.Nekdříve za Mělníkem asi 10km praskl klíňák.Podařilo se ho nám sehnat za pomocí jednoho staro-usedlíka.Pak vše vydrželo az před Dubou,kde přestala dobíjet.Dal sem náhradní baterku a jeli sme až k Lípě,kde sem opět dával třetí a poslední baterku a dojeli sme na chatu.To co se 605 dávám za 1hod. 15 min sme jele 3,5hod. Prošel sem opět všechny kostry,vyměnil pojistky,vyměnil kostru k altíku,kde byl kablík proseklí a dobíjela 14,2V.Tedy to vypadalo nadějně.Posléze z nákupu zastavila u chaty a už nedobíjela.Tudíž nás asi čeká repas altíku a 205 teď parkuje na chatě.Snad pak vše bude zase OK.Uffff...... vyčerpávající zpráva.....