tak jsem asi dojezdil.Měřil sem dnes tlaky motoru a špatný: 1.-10, 2.-9,2 , 3.-10, 4.-11,2 , 5.-8,2 , 6.-10,1.
teď váhám,zda se jště pustit do toho a udělat to,nebo zkusit sehnat jinou nebo zkončit s 605kama... to se mi,ale nechce,když jsem koněčně sehnal Gutmanna,kůži,oriko alu atd....