pánové šli byste do něj??? Jde mi o to,aby auto netrpělo že bude 50% cest jezdit krátké trasy po Praze.na co si dát případně pozor u 308? A vyhledat 1.6HDi nebo radsi 1.4i ???!!!
http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/308/11693378?goFrom=list
dolu bych ji dal,ale zatim sem nenasel vhodne pruziny.Jsou tam nove tlumice a nerad bych je znicil.Navic zadek musi dostat tvrdsi torzky z gti takze postupne
chtěl sem dnes udělat upgrade předních brzd za chlazené.Nejdříve byl problém,že sem neměl šrouby na přichycení třmenu.To sme pak vyřešily,ale nepovedlo se povolit hadičky brzd.Takže musim koupit nový a celé to vyměnit.Pak se to snad konečně podaří...
dnes sem na 205 vyměnil na typ od Drakeny vyměnil lambdu a vypadá to,že to bylo ono a pomohlo.Pocukání a ,,chcípání\" ani náznak.Dále jem prošel kostry na přední světla co pořád blblo a už je klid.A pak mi udělal Kuba radost a máme konečně origo hever
přesně.na mě je moc ,,nové\" ,ale za 5tis. kolik stála bych ji vzal hned! Má najeto 195tis. a nic nemlátí a nebouchá.Vše funguje tak doufám,že ji to dlouho vydrží.Jinak StibTo je to opravdu první 306 v rodině