Přejít na obsah

SV 24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 992
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele SV 24

  1. SV 24

    air kit

    Poradil by mi nekdo jak nejlepe udelat sportovni sani se sportovnim filtrem na 309 1.6 XS 65kw? Predem diky!
  2. SV 24

    serizeni ventilu

    mrknu na to kolik bych potreboval a dojdu do Peugeota Diky za tip Tome!
    • 9
  3. SV 24

    virtual tuning

    Je mi to jasny.Jsi sikovnej! tesim se jak tobude nakonec vypadat
  4. SV 24

    virtual tuning

    razor: Ja smekam klobouk! Je to fakt piplacka! I kdyby to melo byt az za pul roku,je to jedno! Diky moc!
  5. SV 24

    virtual tuning

    razor : ooo vypada to pekne! Majitel je Štěpán ( SV24 )
  6. nadhera!!! Nemam slov!!! Proste parada
  7. Y2K: Tady ti posilam cislo do toho obchodu s modelama.Tel: 221 014 400 .Nebo www.foxtoys.cz
  8. U nas v Praze je jeste prodavaj.. Cena je tusim asi 1000kc
  9. a moturek
  10. interier v kuzi...
  11. zadecek
  12. Tak prikladam take foto me 406 coupe r.v.98 3.0 V6
  13. SV 24

    virtual tuning

    Dekuji za tu 309 a 605.Je to pekny! Jste sikovni kluci!!!
  14. SV 24

    virtual tuning

    nebo neco z me 309ky
  15. SV 24

    virtual tuning

    Tak mi kluci udelejte prosim nejakou peknou 605 ku
  16. SV 24

    fotecky nasich auticek

    Mam tam cerveny tahokov Jinak to lizatko sem pred tim mel cerny a takhle se mi to libi vic
  17. SV 24

    fotecky nasich auticek

    jeste jedna vcerejsi s kolesama z Mi16
  18. Zdravim peugeotaci Pasuje ,,lizatko\" ze 607 na naraznik 605ky? dikes! Upraven nazev prispevku. Ferry [upravil dne 24/3/09 Ferry]
  19. SV 24

    serizeni ventilu

    dekuji ti.To se mi celkem prodrazi.. O vikendu sundam viko a kouknu kolik by byli potreba podlozky [upravil dne 24/3/09 SV 24] [upravil dne 24/3/09 SV 24]
    • 9
  20. SV 24

    fotecky nasich auticek

    tak prihodim aktualnejsi foto Jeste je na ni dost prace,ale bude to stat za to! [upravil dne 24/3/09 SV 24]
  21. SV 24

    serizeni ventilu

    a jsou drahe ty podlozky?
    • 9
  22. SV 24

    modely

    neni za co.Kdybych ho tam nekdy znovu zahledl tak ti dam vedet!
    • 12
  23. SV 24

    modely

    Bydlim v Praze a u nas v Pasazi Cerna ruze prodavaj modely a pred cca 3 rokama sem ho tam zahledl a musel sem ho koupit.Ted delaj 605 v meritku 1:43
    • 12
  24. SV 24

    modely

    Mel sem znej taky velkou radost.Sehnal sem ho mezi novyma modelama a za slusnou cenu
    • 12
  25. SV 24

    modely

    a krabicka...
    • 12
×
×
  • Vytvořit...