Zdravim.Da se nekde sehnat pruzinka,ktera je na pedalu spojku? Dnes mi ta pruzinka praskla.MYslite,ze ji sezenu v peugeotu samostatne? Nebo musim na vrakoviste shanet?
Upraven nadpis! Použivej nadpisy v souladu s pravidly. Tvoje \"pomoc\" toho opravdu moc neřekne. RH
[upravil dne 3/10/09 Radek Hurvajz]