nebo si pockej na nejaky pekny.Ja cekal asi pul roku a nakonec mam GTI16 doma Jinak ta prestavba taky samozrejme jde.Ja predelaval 1.1cku na 1.6 XS a muselo se preendavat vse.Motor,prevodovka,naprava,razeni,brzdy.Bylo to sice srani,ale da se! Ted mi chybi jen doladit detaily a bude v pohode...