kluci at delam co delam tak se mi to lip rozlestit nedari Uz se lesknou pekne,ale porad to neni ono.Ikdyz v realu to na svetle vypada lip,nez na tehlech fotkach
tak sem dnes naslapal rano,zustal trvrdy,ale hned jak sepnou kontrolky tak se sepne cerpadlo.Takze neco asi nebude v poradku,ze?! na co myslite,ze se mam mrknout teda prvni? Relatko spatne nepoznam
tak kluci ja kdyz naslapu pedal az je tvrdy a pak zapnu do druhe polohy na kontrolky tak pedal ujede a uz neni tvrdy.Ale kdyz nastartuju tak pedal mekky neni a brzdi auto tak nevim.Zitra to zmerim cccca kolik to je vterin nez zacne spinat cerpadlo