Přejít na obsah

SV 24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 992
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele SV 24

  1. SV 24

    muj pazoutek-začínáme faceliftovat

    ja chci taky cernou mat.Na kolik te vyjde celolak?
  2. SV 24

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    krasny Marceli,krasny!!!
  3. aspon nam naznac!!! nemuzem se dockat!
  4. SV 24

    muj pazoutek-začínáme faceliftovat

    a nakonec premyslim o matne cernem laku nebo folii na cele auto
  5. SV 24

    muj pazoutek-začínáme faceliftovat

    na tehle byly balony 255/50r19 a to se tam proste nevejde ale ty s tema mensima by to mohlo byt super.otazkou je,aby to nebylo moc vysoky?! [upravil dne 27/5/10 SV 24]
  6. SV 24

    muj pazoutek-začínáme faceliftovat

  7. SV 24

    muj pazoutek-začínáme faceliftovat

  8. SV 24

    muj pazoutek-začínáme faceliftovat

    ale jestli to uz neni moc?! Mozna by stacili pekne 18ky
  9. SV 24

    muj pazoutek-začínáme faceliftovat

    kluci co si myslite o 19kach na 605ku? muzu mit za dobre penize tyhle a celkem se mi tam libi.Jen sou na tom moc velke balony.Ja bych dal tak 235/35R19 pneu.Kola jsou 19ky Et42 a sirku sem si nevsiml ale zjistim
  10. SV 24

    309 GTi16 Miami

    309GT : neco s tim musim vymyslet aby tam ta dira nebyla... Ale az udelam motor
  11. SV 24

    309 GTi16 Miami

  12. SV 24

    309 GTi16 Miami

    červeně je jsou rysky na vačkách
  13. SV 24

    309 GTi16 Miami

    rozvody...
  14. SV 24

    309 GTi16 Miami

    me se tam libi,tak ho tam zatim necham Sundat ho muzu kdykoliv!
  15. no uz se tesim!
  16. kluci je problem byndat z Gti16(mi16) hlavu? Pry kvuli titan.svodum musi pry motor ven,ale me se to nezda tak jestli nahodou nekdo nevite?
    • 15
  17. tak to joo.My mame 2005/2006.Takze je predelana na novejsi model,Ale nadherna!
  18. a jaky je r.v.? My ji mame v 2.5 litru!
  19. SV 24

    309 GTi16 Miami

    myslel sem na kousek tahokovu nebo naporove ofuky na brzdy,ale zatim nevim co tam dat
  20. SV 24

    309 GTi16 Miami

    doufam kluciii
  21. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak to doufam taky,ale bojim bojim
  22. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak sem zjistil,ze po chcipnuti kdyz uz nesla nastartovat,ze mam preskocene rozvody
  23. SV 24

    nejde nastartovat

    tak kdyz uz sem vymenil palec i vicko rozdelovace a porad nic tak sem rozebral kryt rozvodu a zjistil,ze remen preskocil takze se mi to potkalo :fnuk:fnuk
  24. moc pěkná impreza!!! Máme ji v práci jako služebák tedy pouze WRXko ale svezení je to suprový!!!
  25. Kluci potreboval bych rychly tip proc mi auto rano chciplo a nestartuje.Rano prijdu k autu,nastartuju a tak po 10s chciplo.A pak kdyz sem chtel znovu nastartovat tak jen slysim rychle tocici se starter a auto uz si ani netuklo.Benzin tam mam a klinak tez v pohode.Baterka ok.Musel sem makat do prace tak sem ho nechal stat na zone a do vecera ho musim dat pryc takze predem dekuji za vsechny tipy!!! tak vacky se toci,rozvody jsou na svem miste,palivo dava,cerpadlo bezi a jiskru hazi.Starter toci i s rozvodama ale nechytne.Muze to byt svickama? ikdyz sem je menil,ale muze se to stat? p.s.:jde o mou 309 GTi16
×
×
  • Vytvořit...