Kluci potreboval bych rychly tip proc mi auto rano chciplo a nestartuje.Rano prijdu k autu,nastartuju a tak po 10s chciplo.A pak kdyz sem chtel znovu nastartovat tak jen slysim rychle tocici se starter a auto uz si ani netuklo.Benzin tam mam a klinak tez v pohode.Baterka ok.Musel sem makat do prace tak sem ho nechal stat na zone a do vecera ho musim dat pryc takze predem dekuji za vsechny tipy!!!
tak vacky se toci,rozvody jsou na svem miste,palivo dava,cerpadlo bezi a jiskru hazi.Starter toci i s rozvodama ale nechytne.Muze to byt svickama? ikdyz sem je menil,ale muze se to stat?
p.s.:jde o mou 309 GTi16