Přejít na obsah

SV 24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 992
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele SV 24

  1. SV 24

    zajimavosti

    já na tu fotku taky včera narazil náhodou.Je to zajímavé,že i tohle existuje
    • 22
  2. SV 24

    Piškot 605 Taxi Edition

    tak nárazník asi ne teda.Mám lišty v podobném stavu.Asi koupim rovnou nový,ikdyž to bude balík peněz.Nebo je nejak opravim a dám do laku vozu.Ale i tak Díííkes!!!
    • 60
  3. SV 24

    zajimavosti

    další zajímavý kousek-605ka jako pohřebák
    • 22
  4. SV 24

    duplex výfuk

    sakra nemel si ji prodavat! Je moc krasna!!! Na kolik te to cca vyslo,jestli se muzu zeptat?! nasetrim nejake penize a pujdu do toho taky jen neco decentniho!
    • 6
  5. SV 24

    1.9 GTI 88kw OLEJ

    já mám gti16 a též leji 10W40 i do 1.6ky sem ho dával!
  6. SV 24

    Piškot 605 Taxi Edition

    tak to bychom se urco dohodly,jen bych si asi udelal vylet.Mam to k tobe asi 250km a caly naraznik kdyztak kolik? Diky!
    • 60
  7. SV 24

    Piškot 605 Taxi Edition

    ty jo neco by se mi urco hodilo.Ja mam stejne trilitra tak mechanicky casti ne,ale neco z kastle stopro! Jak jsou na tom listy v narazniku? nebo zrcatko ridice treba? popr.cena-diikes!
    • 60
  8. SV 24

    Piškot 605 Taxi Edition

    a nezbydou ti nahodou nejake dily?! myslim z te druhe 605ky [upravil dne 7/6/10 SV 24]
    • 60
  9. SV 24

    Piškot 605 Taxi Edition

    pechy nemas foto tveho pezotka? vypada moc pekne!!!
    • 60
  10. SV 24

    Piškot 605 Taxi Edition

    jj vzduchac chci taky.Vim o kamosovi co je dela,ale to je prace az nad hlavu a penez jak za nekolik 605tek Ale mozna na nej zacnu setrit
    • 60
  11. SV 24

    vyndání hlavy

    kluci ma motor MI16 1 a MI16 2 stejne ventily?! Prumer by sedel....
    • 15
  12. SV 24

    309 GTi16 Miami

    no je to na nich trochu videt,ze do nich tukly ventily,ale nic hroznyho me tlaci min olej
  13. jj klucííí s náklaďákama je sranda jinak už se těším na další fota!
  14. SV 24

    Piškot 605 Taxi Edition

    jj kožený sedačky mě taky čekaj
    • 60
  15. krásná práce!!! už abych to měl taky za sebou
  16. SV 24

    309 GTi16 Miami

    je to mozny no.Asi jo! myslis,ze jsou ty ventily stejny? Jde mi o ne!
  17. SV 24

    309 GTi16 Miami

  18. SV 24

    309 GTi16 Miami

  19. SV 24

    309 GTi16 Miami

  20. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak sem si privezl jinou hlavu s ventilama od Huga ale je trochu jina.Ikdyz je z MIcka,tak je jina.Myslite,ze by mi tam sla? Ventily sedi,jsou stejne velky alespon prumerem!
  21. SV 24

    Piškot 605 Taxi Edition

    další 605ka v klubu.Vítám tě mezi námi!!!
    • 60
  22. Kluci pamatuji si,ze ste to tu nekdo mel na 605ce duplex.Nemate nekdo fotky jak ste to meli udelane,popr.jak to vypada na aute a kolik byla cca cena? Chci do toho jit at mam jen nejakou predstavu! Diikes
    • 6
  23. tom406 : krasne auto tome! ikdyz se mi libi krapet vic kupatko,tak chapu,proc sis poridil Imprezu.Taky sem si vzdycky rikal,ze to zas takovy zazrak neni,ale po svezeni sem pochopil o co jde :super Preju mnoho stastnych kilometru!!!!
  24. SV 24

    309 GTi16 Miami

    jj ja taky,ale kdyz sou lidi neopatrny.Ja si na to davam bacha.Porad mam olej na max. a kopce atd.nejezdim na plnej knedlik a jeste si necham udelat tu vanu
  25. SV 24

    309 GTi16 Miami

    kluci proc me porad strasite s tou klikou?! Ja nechci aby to zas odeslo za chvilku...
×
×
  • Vytvořit...