tak nárazník asi ne teda.Mám lišty v podobném stavu.Asi koupim rovnou nový,ikdyž to bude balík peněz.Nebo je nejak opravim a dám do laku vozu.Ale i tak Díííkes!!!
sakra nemel si ji prodavat! Je moc krasna!!! Na kolik te to cca vyslo,jestli se muzu zeptat?! nasetrim nejake penize a pujdu do toho taky jen neco decentniho!
ty jo neco by se mi urco hodilo.Ja mam stejne trilitra tak mechanicky casti ne,ale neco z kastle stopro! Jak jsou na tom listy v narazniku? nebo zrcatko ridice treba? popr.cena-diikes!
tak sem si privezl jinou hlavu s ventilama od Huga ale je trochu jina.Ikdyz je z MIcka,tak je jina.Myslite,ze by mi tam sla? Ventily sedi,jsou stejne velky alespon prumerem!
Kluci pamatuji si,ze ste to tu nekdo mel na 605ce duplex.Nemate nekdo fotky jak ste to meli udelane,popr.jak to vypada na aute a kolik byla cca cena? Chci do toho jit at mam jen nejakou predstavu! Diikes
tom406 : krasne auto tome! ikdyz se mi libi krapet vic kupatko,tak chapu,proc sis poridil Imprezu.Taky sem si vzdycky rikal,ze to zas takovy zazrak neni,ale po svezeni sem pochopil o co jde :super Preju mnoho stastnych kilometru!!!!
jj ja taky,ale kdyz sou lidi neopatrny.Ja si na to davam bacha.Porad mam olej na max. a kopce atd.nejezdim na plnej knedlik a jeste si necham udelat tu vanu