Jenda 309 : ta druha pujde cela postavet znova.Ted se bude generalkovat motor,pak HDi brzdy,vyvarit kastli a novy lak
P4WLYK : to uz se nejak domluvime nebude problem!
me právě přijde origo podvozek 605 super!Dřepí jak svině i ve velkých rychlostech!K tomu nemám výhrad! A to s ní jezdim celekm často na krev a nikdy mě nezklamala!Ani se mi ji nepodařilo utrhnout!