tak sem zapomel dodavat fotecky.Nyni ma pezotek obe okna vymenene a ceka se na nejake administrativni blbosti s autem,takze zatim stoji v garazi a ceka na jezdeni
tak dnes sem dodelaval nejake blbosti na motoru ( davani z5 hadic atd) a pri te prilezitosti sem vyzkousel,jak tam bude vypadat novy vyfuk.Chci ho trochu sikmo