jinak druhy motor co sme k tomu dostaly sme rozebrali,je z generalkovanej (sbrousena hlava a ventily,tesneni pod driky ventilu,tesneni pod palici a veskera tesneni motoru,simeringy,pistni krouzky,rozvody vc.vodni pumpy).Az bude cas tak ho prdnem do auta a zatim bude jezdit tak jak je az na par detailu.Ma jeste temer rok technickou tak to odjezdime a pote se vrhnem na renovaci kastle,podvozku a introse