oře Vánocema se mi odporoučela baterka.Na Vánoce sem to neřešil a zatim dal 48Ah baterku z GTi .Když sem s ni občas jel,tak prosvítalo dobíjení.Teď sem konečně koupil baterku 70Ah ale to dobíjení prosvítá pořád.Nesvítí jasně jako ostatní kontrolky (ve dne to není ani vidět,ale v noci ano).Dobíjení sem měřil a dobíjí 14,6V a při všem zaplém asi 13,8 což mi přijde dobrý.Nemáte nějaký tip čím to?
605 r.v.91,V6