tak na dovče sem se neflákal.Krom komplet mytí,leštění a čištění interiéru sem přilepil zpět křidýlko,vyměl zámek kufru,poopravil orezlá místa,opravil kastlík a naistaloval ,,prozatim\" origo zástěrky než dorazí bílé a hlasíme návrat o originál předním lampám