rozvody sedí na rysky! ty sem si zapáskoval než sem sundaval takže tam by neměl být problém.
Palec je nový,svíčky staré max 5tis.km.Víčko nevypadá moc špatně.Kabely přehozené nejsou.Motor beží pěkně na všech 6 válců.
Tlaky má: 1. 12,5 2. 12 3. 12 4. 12,5 5. 12 6. 12.
Auto má hydroštely.jediné co ještě dělá,že motor se trochu třese,ale po lehkém přidání plynu na cca 1200 ot. se uklidní.
kabely když sem kontroloval před rozebíráním tak večer nikde neprostřelovali,ale určitě něco už pamatují.
mou cívku jsme zkoušeli v jiné 605 v6 a nebyl problém
jen pro klid duše.Jaké je pořadí zapalování u 605 v6? mrknu odpo v garáži, zda to mám dobře.Ale jak říkám, motor beží na všech 6