Kluci mohl byste mi někdo doporučit nějakou firmu na opravu alu kol? Chci je necham opískovat a možná rovnou i nastrikat barvou.Ještě kolik taková sranda cca stojí? (řekněme pouze pískování kol r14)
co myslite,která kola by byla hezčí? Mě se zdají zajímavé ty druhé.. :
http://auto.bazos.cz/inzerat/25458575/4X108.php
http://auto.bazos.cz/inzerat/25687316/Lita-kola-4x108-za-cenu-hliniku.php
kluci pri demontazi krytu rozvodu jsem byl neopatrny a nezajistil sem si predni hlavu (rozvody).Ted to mam rozhozene.
na zakladni nastaveni na rozvody si zaaretuji kliku,zadní hlavu a přední hlavu - pootočím vačkou aby mi první válec stříhal, že?