Přejít na obsah

SV 24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 992
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele SV 24

  1. SV 24

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    2.
  2. SV 24

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    a po laku...
  3. SV 24

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    a po brouseni
  4. SV 24

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    Tak dnes sem se vrhl do mensich oprav koles.Byla trochu odrena o obrubniky tak sem je opravil a pote nalakoval do bila... Vysledek posudte sami!
  5. SV 24

    šrouby ke kolům

    Akorat pujdou trochu opravit a do bileho laku...
    • 12
  6. SV 24

    šrouby ke kolům

    Jen by to uz fakt chtelo na ten podvozek
    • 12
  7. SV 24

    šrouby ke kolům

    to Et je fakt supr...
    • 12
  8. SV 24

    šrouby ke kolům

    Tak mam tyhle: 15ky 195/50 ET13
    • 12
  9. SV 24

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    Presne to mam v planu! Podvozek je jasny akorat nevim jake prahy a z ceho?! Chi nejake decentni...
  10. SV 24

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    a Et je opravdu dobry.Mozna decentni podlozky a bude to akorat!
  11. SV 24

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    Mslel sem si,ze bodu takove obyc na 309ce,ale celkem ji slusi! Jen uz ten podvozek tam mit!
  12. SV 24

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    Tak pažoutek dostal opet nove papuce Jsou to 15ky 195/50 a Etcko 13... Casem pujdou opravit a dostanou asi bily lak
  13. SV 24

    šrouby ke kolům

    Tak tam maji byt o asi centimetr delsi srouby a uz je nastesti mam tak je to ok!
    • 12
  14. SV 24

    šrouby ke kolům

    zkousel sem oboji.Jak s rovnou tak s dosedaci a mam srouby porad kratky... Nechapu to.Kola jsou bez podlozek tak by ty origo srouby meli jit...
    • 12
  15. Asi trochu blby dotaz,ale neda mi to se nezeptat.Kdyz koupim alu kola ze 405ky na svou 309ku a dam je na auto bez podlozek,tak mi musi tam jit me origo srouby na 309 ne?
    • 12
  16. SV 24

    podvozek+brzdy

    jj premyslel sem o tom...
    • 10
  17. SV 24

    podvozek+brzdy

    taky sem na d tim premyslel dat tam brzdy z GTi... Ale kdyz tam dam jen kotouce a brzdice s deskama bez brzd.valce tak to bude taky brzdit lip? Melo by ne?
    • 10
  18. SV 24

    podvozek+brzdy

    jasna koukam na 205ky na podvozky.Nechci na podvozk setrit to ne,ale nechce se mi davat vic jak 15.000kc.Zadni napravu dam kotoucovou taky a rovnou ji necham upravit aby byl zadek niz.Jinka predek mam 14cm od zeme a mezi blatnikem to zmerim.
    • 10
  19. Chtel bych se zeptat na kolik vyjdou cca trmeny z 307 HDi z vrakace??? A potom jaky byste mi doporucily podvozek na mou 309ku 1.6 ? Nevim zda snizeni 35/35 nebo rovnou 60/40... Zase jezdim po Praze tak abych porad neskrtal popr. od jake znacky? Nechci stavitelny ale asi pevny.Zase aby to nebylo moc drahe D2 podvozek by se mi treba libil,ale asi bych na nej nemel Chci konecne na jare nejpozdeji shodit 309ku k zemi,aby konecne vypadala jako auto Predem diky za odpovedi!!! [upravil dne 22/9/09 SV 24]
    • 10
  20. SV 24

    nádrž

    nastesti uz nekouriiim a mam ji temer prazdnou tak to snad pujde dobre
    • 9
  21. SV 24

    nádrž

    koukal sem dnes pod autem tak budu muset povolit vyfuk za katem a sundat prostredni tlumice vyfuku a potom ty tyce co drzi nadrz zespod pod nadrzi a asi 2 srouby primo co drzi nadrz...Jinak by to melo jit v pohode,ne?!
    • 9
  22. Kluciii je težký vyndat nádrž z 605ky? Mám 3.0 ale to je asi stejný u všech.
    • 9
  23. SV 24

    V-Power Racing

    plne souhlasim!
    • 26
  24. SV 24

    V-Power Racing

    jj s tim vykonem souhlasim.A dle skusenosti od znamich se spotreba snizi a pro motor je to lepsi nez obyc 95
    • 26
  25. SV 24

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

×
×
  • Vytvořit...