Chtel bych se zeptat na kolik vyjdou cca trmeny z 307 HDi z vrakace???
A potom jaky byste mi doporucily podvozek na mou 309ku 1.6 ? Nevim zda snizeni 35/35 nebo rovnou 60/40... Zase jezdim po Praze tak abych porad neskrtal popr. od jake znacky? Nechci stavitelny ale asi pevny.Zase aby to nebylo moc drahe D2 podvozek by se mi treba libil,ale asi bych na nej nemel Chci konecne na jare nejpozdeji shodit 309ku k zemi,aby konecne vypadala jako auto
Predem diky za odpovedi!!!
[upravil dne 22/9/09 SV 24]