no tak dnes sem to zkousel a snimac je v pohode,lambda taky a spinacka je pripojena... Proste to musi byt nekde mezi tim co sem rozdelaval a to je: řj,palubka se spinackou a kostry... Nic vic.Tak ted babo rad!
jj to vse je zapojene! Relatka mam take vsechny ze sveho auta.Zapojim baterku,nabehnou mi budiky a rucicka stavu paliva.Ale neslysim cerpadlo benzinovy a motor toci naprazdno! Nehazi jiskru ani nebezi pumpa s palivem
tak mam problrem kluci.auto mi nestartuje.Toci starter na prazno.Nehazi jiskru! Cim to muze byt? Az na par malych konektoru bych mel mit vse zapojene.Muze to byt treba spatnpou kostrou?
A nevite od ceho jsou tyto konektory? Na aute sme delali 3 kluci a ted to dodelavam sam a nevim kde je vypojily...
Kluciii projizdel sem jednu 306ku S16 112kw a je normalni,ze tahne do 3000 tis. ot. krasne pak od 3.000 do 4500 nic a pak to jede jako blazen a od 6.tis. uplne narez?! To je takhle normalni u tohohle motoru?
je to fakt sileeny.Je tam skoro vse jine.To kdybych vedel tak se na to asi pekne vykaslu Ted uz mam vse pridelane.Brzdy,rizeni,napravnici,motor uchycen jen ta elektrika ted :-(
Pri vymene motoru sem dal do auta rizeni bez posilovace a co se stane kdyz pujde servo na prazdno? Zadre se ne?! Nevite jak to udelat abych ho mohl mit vyndany? Dat nejaky kratsi remen klinovy.NEbo jak to servo dat pryc abych tam mel pouze altik a nic vic...