kluci ma cenu davat ostrou vacku na 605 3.0 12v 123kw? Popr. co vse bych s tim musel jeste davat,aby to bylo znat? A ma to vubec cenu delat ve 12ti ventilovem motoru? Pohravam si s myslenkama,jak vic upravit svou 605ku.Kat pryc,vyfuky a sport.sani uz mam...