Kluci mam takovy problem.Vybila se baterka v GTIcku.kdyz sem ji nabil a dal do auta tak sice hned nastartovala,ale kolisaj otacky a nejde vubec za plynem... do te doby uplne v pohode!
jinak na pazoutka ted padne flexa.Co bude potreba udelat se udela,rez,tupky atd a zatim zinkem,zakladovkou a podvozek celej nastrikam a natru gumoasfaltem... Pak dolozim fotky z prace!