jinak do pazoutka se bude pomalu chystat hudba-nejaky ten subwoofer a zesik a lepsi repro do dveri.Casem pujde cela do laku a asi dostane nejaky fesny 17ky nebo 18ky.Co se tyce oprav,tak casem musim udelat koplet spojku,necham stocit zadni kotouce a nove desticky.Pote se vrhnu konecne na vyndani katiku a zastavbu duplexu.Jeste bych chtel vymenit predni svetla,protoze ta zluta desticka ve svetlech uz je na prd a v noci nic moc svitivost a rovnou zastavbu xenonu a asi ji dam folie na okna,protoze si myslim,ze by ji moc slusely