Přejít na obsah

SV 24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 992
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele SV 24

  1. SV 24

    Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)

    kvasky: ty svetla jsou fakt supe!!! Moc se ti povedli!
  2. SV 24

    205 Roland Garros

    jo jo peknej garrosek peknej! Znam ho ze Sece a opravdu pekny!
  3. SV 24

    309 GTi16 Miami

    jinak ty Ourgany ji v realu fakt moc slusej!
  4. SV 24

    309 GTi16 Miami

    jeee tak to sme dva! Ty bych chtel taky! ted sem koukal na drazbu v Nemecku a zacinaly na 333e ale pujdou asi dost vysoko
  5. tez se pridavam ke gratulaci!!! Vse nej a at se dari!
  6. SV 24

    309 GTi16 Miami

  7. SV 24

    309 GTi16 Miami

  8. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak zatiiim mala ochutnavka jak bude 300 devitka vypadat s Ouraganama
  9. SV 24

    309 GTi16 Miami

    ja je pak nechem stribrny... Jeste premyslim i o 15kach pavucinach.Ty by ji taky slusely! [upravil dne 21/1/10 SV 24]
  10. SV 24

    306 KQL ... Omp, ATS

    ty kola jsou fakt super! Lak se ti povedl! Budou ji sluset
  11. SV 24

    Moje 205 1.8 D

    jj tyhle pekny jezdici kamna taky znam!
  12. SV 24

    kolik 605 je v Praze?

    nikdo neni z Prahy se 605kou?
  13. SV 24

    zvyseni vykonu GTI16

    vam s to rika,ale kdyz ja se svezu tri-litrem 605kou,tak pak to o moc horsi neni noo...
  14. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak jo to bude luxusni!
  15. SV 24

    309 GTi16 Miami

    dame si je tam oba a bude!
  16. SV 24

    zvyseni vykonu GTI16

    jj je to super jak to jede,ale koni neni nikdy dost!
  17. SV 24

    309 GTi16 Miami

    jo jo ty tam pak musim prdnout.Zkousel sem je uz a vypadaj luxusne na ni
  18. SV 24

    zvyseni vykonu GTI16

    no oni pisou,ze se delalo i 260ps ale me by stacilo neco kolem 200 kobyl
  19. Kluci mam motor 118kw ale r.j. je na 108kw.Chci ji nechat premapovat a premyslim,zda nejit na vetsi vykon nez tech 118kw?! motor pry zvlada v pohode 147kw a neni to na ukor vetsiho namahani.Psali to na francouzskem foru.Co si o tom myslite? Jit jen na tech 118kw nebo o fous vis? tech 180ps by bylo hezkych.Jinak chci jeste nejak vyresit sani.Vyfuk mam castecne hotovy.Mam origo titanove svody a bez katu.Jeste udelam zadni tlumic.Chtel sem se jeste pustit do vacek,ale to uz je dost penez,tak to zatim pada [upravil dne 20/1/10 SV 24] [upravil dne 20/1/10 SV 24]
  20. Kluci,kolik 605tek z klubu je v Praze? Ze bychom se nekdy sesli a pokecali Rad bych se kouknul na dalsi krasavice!
  21. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak jelikoz sem de... a nestihl sem vymenit naplne,tak mi zamrzla chladici kapalina.Ale uz se podarilo mi ji vypustit a snad to auti v poradku prezilo.Vypada to,ze zatky jsou vsechny na svem miste,chladic v celku a pumpa snad nebude prosakovat,tak dnes doplnim kapalinu doufam,ze vse bude v poradku
  22. SV 24

    muj pazoutek-začínáme faceliftovat

    ale pujde to pomalu jedno po druhem.Neni moc penez na rozdavani,tak to bude beh na dlouhou trat
  23. SV 24

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ty kola jsou suprovy! Budou jimoc sluset! Interier nemam slov Bez te mlhovky ten zadek bude super!
  24. SV 24

    muj pazoutek-začínáme faceliftovat

    jinak do pazoutka se bude pomalu chystat hudba-nejaky ten subwoofer a zesik a lepsi repro do dveri.Casem pujde cela do laku a asi dostane nejaky fesny 17ky nebo 18ky.Co se tyce oprav,tak casem musim udelat koplet spojku,necham stocit zadni kotouce a nove desticky.Pote se vrhnu konecne na vyndani katiku a zastavbu duplexu.Jeste bych chtel vymenit predni svetla,protoze ta zluta desticka ve svetlech uz je na prd a v noci nic moc svitivost a rovnou zastavbu xenonu a asi ji dam folie na okna,protoze si myslim,ze by ji moc slusely
  25. SV 24

    muj pazoutek-začínáme faceliftovat

    309GT: Dikes.Je to uzasny a rychly polikac kilometru hlavne na dalnici! A podvozek nema chybu! I pri ostrejsi jizde drzi stopu na vybornou!
×
×
  • Vytvořit...