s1600 : nejaky ,,no name,, prinesla mi je mamca ze se stavovala v nejakych novych auto potrebach.MAj byt plneny xenonovym plynem ale sviti do zluta.Ale sviti dost.Potkavacky 90W a dalkovky 100W
Rejty : Dikes moc.Chci si taky nechat udelat znacku
Trochu me zlobi brzdy u GTIcka.Chvili brzdi krasne a chvili jakoby nesel posilovac a je strasne tvrdy pedal a brzdi nic moc.Podtlak na brzdy je tam kde ma byt tak nevim v cem je chyba... Netusite co je to za blbost?
[upravil dne 6/2/10 SV 24]