Přejít na obsah

SV 24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 992
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele SV 24

  1. SV 24

    Horní Počernice

    tak to udelame nejaky patek nebo sobotu v pocernicich... ja se prizpusobim!
  2. SV 24

    Horní Počernice

    to vubec neni spatnej napad!
  3. SV 24

    Horní Počernice

    a kdy se tedy srazime na hornopoco sraze?
  4. SV 24

    Tatuv peugeot 405

    moc pekna 405ka!!!
  5. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak prvni cast palivovych hadicek vymenena a ve ctvrtek udelam druhou cast a bude klid
  6. SV 24

    Horní Počernice

    jj jede to pekne! skoro jako moje GTI
  7. SV 24

    Horní Počernice

    nn cervena!
  8. SV 24

    brzdy?!

    jj taky sem koukal tak by to mohlo pomoct... Ale zase to vse rozdelavat a hrabat se v tom
  9. uz se tesim,az budou na aute.To bude nadhera! Jinak to pocasi uz me taky pekne leze krkem!
  10. SV 24

    Horní Počernice

    ja sem pro kluci.Jeste pujde 306-Kubik-S16... a kdy to spachame?
  11. SV 24

    brzdy?!

    diky za tip.Nejdriv to projdu poradne.Snad to bude nejaka blbost a ne posilovac
  12. krasny kola! Super prace!
  13. SV 24

    309 GTi16 Miami

  14. SV 24

    309 GTi16 Miami

    dnes sem poridil nove palivove hadicky a uz je jen nandat na auto a bude snad zase klid
  15. SV 24

    model

    tak jak to dopadlo? Mate ho doma nekdo?
  16. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak si me asi premluvil Kouknu po nich a z doresin hadicku od paliva a ten posilovac
  17. SV 24

    brzdy?!

    ta by mela byt vymenena kdyz se delali new brzdy... a uz stoji v garazi v nejakych 16 stupnich
  18. SV 24

    309 GTi16 Miami

    jj po tech nightbreakerech uz pokukuju dyl
  19. SV 24

    309 GTi16 Miami

    fakt? tak to bych nerad...
  20. SV 24

    309 GTi16 Miami

    ja sem se bal taky ale sviti krasne a snad se nic nestane.Snad nebudou tolik ,,topit,,
  21. SV 24

    ReD Dwarf "konec"

    je dobre,ze zde zustavas!!! Mas krasny auto a uz se tesim jak ho dodelas!
  22. SV 24

    brzdy?!

    jasny poradne to okouknu.Dela to jak kdy az ted.Pred tim sem s ni jezdil a super brzdila... p.s.: psal sem tu SZ [upravil dne 7/2/10 SV 24]
  23. SV 24

    309 GTi16 Miami

    s1600 : nejaky ,,no name,, prinesla mi je mamca ze se stavovala v nejakych novych auto potrebach.MAj byt plneny xenonovym plynem ale sviti do zluta.Ale sviti dost.Potkavacky 90W a dalkovky 100W Rejty : Dikes moc.Chci si taky nechat udelat znacku
  24. SV 24

    309 GTi16 Miami

    ty sis nechal delat znacku? Ja prave shanim nekoho kdo mi udela na zakazku spzky...
  25. Trochu me zlobi brzdy u GTIcka.Chvili brzdi krasne a chvili jakoby nesel posilovac a je strasne tvrdy pedal a brzdi nic moc.Podtlak na brzdy je tam kde ma byt tak nevim v cem je chyba... Netusite co je to za blbost? [upravil dne 6/2/10 SV 24]
×
×
  • Vytvořit...