Kluci sehnal sem pana,ktery je schopny nam vyrobit napis GTI16 podle originalu z plastu.Samozrejme cim vic nas bude tim levnejsi.Odhad je za jeden kus kdyz budu sam kolem 500kc... Mel byste nekdo zajem?
A je schopny nam udelat i krytky do narazniku!
[upravil dne 15/2/10 SV 24]