Přejít na obsah

SV 24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 992
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele SV 24

  1. ty jo mas horsi jak ja co sem mel.Neleze ti to do podlahy? me to tam uz trochu chytalo tak sem se na to pak vyprdl a delal tu prestavbu
  2. tez doufam,zte vyjdu s penezma a dorazim
  3. SV 24

    309 GTi16 Miami

    jinak dnes sem se byl projet s autem asi 20km a az na vyjimky brzdy fungovaly dobre,tak doufam,ze posilovacem to nebude a bude klid
  4. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak prozatim napis nez sezenu origo
  5. SV 24

    309 GTi16 Miami

    dekuji! a je fakt,ze na nasich silnicich je to trochu mazec
  6. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak sme ho natvrdlo vytrhli a jde to... Ted uz jen vymenit olej,filtry a rozvody a hura brazdit silniice s dalsi GTIckem
  7. SV 24

    309 GTi16 Miami

    ty jo snad joo no ale najit ho
  8. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tohle stinitko
  9. SV 24

    309 GTi16 Miami

    ten zadek je trochu divnej ale jinak se mi to libi.A jako tuning samolepka mi to moc teda neprijde.Pod ti m si predstavuji jinou nalepku Jeste mi pribude na okno ORIGO peugeot-talbot-sport
  10. SV 24

    imobolizer

    a to zablokovane v ridici jednotce jo?
  11. SV 24

    imobolizer

    Kluci da se nejak obejit imobilizer? Koupili sme dalsi GTI16 a jezdilo by jen kdybychom vedeli cislo imobilizeru.Jinak s motorem asi nic neni.Ale cislo si majitel nepamatuje.Co s tim muzeme delat?
  12. SV 24

    309 GTi16 Miami

    no to prave nevime Je to jedina vec,na ktere to zustalo stat.Jinak by uz jezdila
  13. SV 24

    309 GTi16 Miami

    hele ten je dodelavanej.Ale nevime kod tak nevim co stim.Jinak auti bude jezdit.Jedie to cislo a frci!
  14. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak vcera sme mluvili s technikem kam sme odvezli novou GTI16 do servisu a vypada to,ze bude v pohode jezdit.Musime koupit new autobaterii a zjistit cislo imobilizeru a pry by nemel byt zasadni problem a mela by v poradku jezdit
  15. SV 24

    309 GTi16 Miami

    me se tam libej.jsou to original Peugeot-Talbot-Sport a ve svete celkem casto maj lidi tyto nalepky na svych peugeotech a kor kdyz mam GTI16
  16. SV 24

    309 GTi16 Miami

    a dovymenil sem palivove hadicky v motorovem prostoru tak uz by nemel benzin nikde protekat a bude snad nadlouho klid!
  17. SV 24

    309 GTi16 Miami

  18. SV 24

    309 GTi16 Miami

  19. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak dnes sem nandal z5 vycistenou rozperu a nalepil poledni zadni nalepku peugeot sportu
  20. SV 24

    309 GTi16 Miami

    a nemas nahodou jednu navic?
  21. SV 24

    nápis GTI16

    ja prave origo nemam.Nemas nahodou dva? myslim krytku narazniku na tazny.Me chybi a dost lidem tez!
  22. SV 24

    309 GTi16 Miami

    mam totiz motor 116/8kw,ale r.j. jen 108kw a je to skoda,kdyz ten motor je stavenej na vic.Jedine ji necham fakt asi premapovat
  23. SV 24

    309 GTi16 Miami

    aha.Takze musim sehnat 3-pinovou r.j. se 116kw? Z ceho ale?! Z Mi16ky?
  24. SV 24

    309 GTi16 Miami

    a par navleku na hadice v motoru...Jen mam ted sundanou rozperu,kterou asi budu prelakovavat
  25. SV 24

    309 GTi16 Miami

×
×
  • Vytvořit...