tak sem si odvezl o vikendu auto k sobe do prace do garaze a zacnu na nem pomalu delat.Zatim sem sundal ten hrozny neorigo tlumic s kocovkou Laityng (asi levne prodam) a pokukoval po orezlych mistech na podvozku a je celkem az na vyjimky v pohode Ceka me par brouseni a nater podvozku ochranym naterem a pote se zbavit rzi kterou najdu Jinak sem dobijel Akumulator a poradne zkontroluju auto pred sezonou :car: Jinak ten ,,difuzor\" se mi na tom podvozku moc libi!