Přejít na obsah

SV 24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 992
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele SV 24

  1. SV 24

    309 GTi16 Miami

  2. SV 24

    309 GTi16 Miami

    dnesni rozborka motoru,kvuli zjistene vade na krase.U svicek se objevil olej.Tak sem sundal viko a vse pretesnil,tak snad bude klid!
  3. SV 24

    309 GTi16 Miami

    zatim jen 2kg
  4. SV 24

    309 GTi16 Miami

    N3R3Z : TA je jeste od predchoziho majitele.Porad to na sebe nemam prihlaseny Qcko : to ja nemam ani garaz.Diky bohu,ze to mohu mit u sebe v praci,jinak delam vse na ulici
  5. SV 24

    309 GTi16 Miami

  6. SV 24

    309 GTi16 Miami

  7. SV 24

    309 GTi16 Miami

    pokracovani z konzervace vozu a lakovani blinkru (premyslim,ze udelam cire... ) a natreni podvozku Tlumexem (poprve vidim,ze je stribrny-vzdy sem mel cerny)
  8. SV 24

    olej u svicek

    tak ja to nejdriv zkusim pretesnit a uvidim.Kdyz to bude fungovat,tak dam new tesneni
    • 6
  9. SV 24

    olej u svicek

    nemuzou to byt gufera na ventilech?
    • 6
  10. Kluci co to znamena,kdyz mam u svicek trochu olej? Cim to je? Resp.co je spatne? p.s.:u gti16...
    • 6
  11. SV 24

    BiFFova T16 ( 350 - 450 HP )

    nadhera!!!
  12. SV 24

    nádherný kousek !

    sakra nic mi to nenachazi...
  13. SV 24

    309 GTi16 Miami

  14. SV 24

    309 GTi16 Miami

  15. SV 24

    309 GTi16 Miami

  16. SV 24

    309 GTi16 Miami

    dnesni fotecky ze zapocateho odrezovani karoserie
  17. SV 24

    Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)

    porad stoji a ceka na opravu polosy nebo kloubu...
  18. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tjn to asi bude mazec ale bude to jen docasne nez bude ladak
  19. SV 24

    309 GTi16 Miami

    pote me jeste ceka udelat promackly bok a zatim asi striknout sprejem
  20. SV 24

    309 GTi16 Miami

  21. SV 24

    309 GTi16 Miami

  22. SV 24

    309 GTi16 Miami

  23. SV 24

    309 GTi16 Miami

  24. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak sem si odvezl o vikendu auto k sobe do prace do garaze a zacnu na nem pomalu delat.Zatim sem sundal ten hrozny neorigo tlumic s kocovkou Laityng (asi levne prodam) a pokukoval po orezlych mistech na podvozku a je celkem az na vyjimky v pohode Ceka me par brouseni a nater podvozku ochranym naterem a pote se zbavit rzi kterou najdu Jinak sem dobijel Akumulator a poradne zkontroluju auto pred sezonou :car: Jinak ten ,,difuzor\" se mi na tom podvozku moc libi!
  25. Vokys: tak snad ti to vyjde! Rad bych te poznal Jinak kdybys chtel tak v sobotu dne 6.3.2010 od 14:00 bude sraz 205tek a dorazi i nejaky GTi16 na parkovišti za benzínkou Tesco u obchodního centra Letňany v Praze.
×
×
  • Vytvořit...