tak sem sehnal orgo vyfuk.Je sice ze 405ky,ale vypada stejne a je i stejne veliky.Jen to ma hacek,ze nesedi na uchyceni coz se ale dalo cekat.Ason s vyfukem mi nehazi skoro volnobeh a ten beh motoru je o neco lepsi,ale porad ji neco malo chybi a ja nevim co Svicky mame vymeneny,kabely ke svickam,olej,filtry vsechny krom palivaku ten jesste vymenim a pak uz nevim.
Jinak řj. mi nedojde jelikoz ji pan prodal nekomu jinemu.Tak ted v tydnu pojedu ke kolegovi co jezdil kdysi zavody s Peugeotama a zbyly mu nejake zavodni chipy tak uvidime co se bude dat delat