dodelavam napis 16V na ventilovem vikua pak dostane GTIcko za odmenu,ze me ani moc nezlobi konecne novy ladeny vyfuk.Je nerezovy od RS-Type 100mm prumer plnopruchozi.Az se bude davat na auto tak se jeste vynda stredni dil tlumice a budou tam pouze svody a tento zadni tlumic.Stredni a katik nee