tak konečně po pár měsících se mi podařilo se přihlásit.Nějak mi to blblo...
No za tu dobu sme zase pokročili o další krůček.Přes zimu se začínám konecne vrhat na rozlesteni kol na leto.Zuju je a budu makat Pak sem si poridili origo peugeot 14ky litaky na zimu,abych nejezdil na plechacich.Letos musime spolu s gtickem odjezdit zimu,jelikoz na 605ce se mi odporoucela spojka a ted na opravu bohuzel nemam... ale my to nejak zvladneme a odjezdime
Pridam par fotek za tu dobu