Přejít na obsah

SV 24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 992
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele SV 24

  1. SV 24

    Lidskej vkus

    snad totu není ale jsou to krásný auta
  2. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    děkuji děkuji! jinak nás těd povyměňovat pár drobností a pak hurá na evidenčku.Pak nás čeká poslat auto na renovaci laku a uvidíme,co s tim soudruzi vymyslí a snad prokoukne
  3. SV 24

    Rozebrání palubovky...???

    přesně jak píše kolega.Trocha cviku a půjde to pak samo.Už sem to absolvoval dvakrát
    • 6
  4. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    dodělaný el.sedačky a zapojen výhřev,ale zatim nefunguje
  5. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

  6. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

  7. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    holky spolu
  8. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

  9. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

  10. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

  11. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    tak o víkendu sem umyl a vypucoval 600pátou.Dostala faceliftový 16ky prozatim a kožený interiér.Ještě pak musim sehnat tapecy
  12. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak je možný,že to bude na jeden válec.Jinak už mě nenapadá co potom ještě vyměnit nebo udělat?!
  13. SV 24

    309 GTi16 Miami

    pisou to jako sadu takhle.Vsechny dily jsou z Elitu!
  14. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak mi zatim vychází takovýhle rozpočet na spodek: přebrus kliky+šály -2500kč sada vložek válců Elring -391kč sada kluzných ložisek AE -1258kč podložky pod kluz.lož. AE -313kč ojniční ložiska AE -1078kč sada pístních kroužků Goetze -3328kč gufero klik.hřídele Corteco -246kč [upravil dne 11/2/11 14:45 SV 24]
  15. SV 24

    309 GTi16 Miami

    nehodim.Už stálo tolik peněz že už to musim dotáhnout a dodělat celý.Holt snad ještě chvíli ten motor vydrží a nezadře se.Oleje má furt dost tak snad to půl roku vydrží.A na podzim to propukne no.Go spodku,kastle a pak mozná i lak když na něj bude.Co se dá dělat...
  16. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak je to horší,než sem čekal.Měřil sem tlaky a špatný.tlaky 1.-6,5 2.-7. 3.-6,5 4.-6,1 takže musim začit setřit na GO spodku.Divim se,že to vůbec tak dobře startuje ,nehulí a nežere olej ((
  17. SV 24

    BiFFova T16 ( 350 - 450 HP )

    to Téčko je fakt krásný!
  18. SV 24

    309 GTi16 Miami

    jeste snad do konce tydne zmerim jake mam tlaky a zkouknu znovu ty hadice zda opravdu neni nejaka pricpana a podle toho se rozhodne co dal.Snad to bude ok.Hlava je cela po go tak ted zalezi jak je na tom spodek
  19. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak díky Láďovi (Shotgun-děkuji za rady) to vypadá,že ,,cákání\" oleje budu mít asi za sebou.Teď sem dojel domu a po cestě sem ji protáhl trochu a vypadá to moc dobře! jinak s tou dpobře udělanou geškou co se mi povedlo zmizelo i bouchání takže dvě mouchy jednou ranou tak taky radost p.s.: poradil mi pootevrit nalevaci vycko a vypada,ze to pomohlo.Jinak jeste zajedu koupit vetsi kolo na cerpadlo 2.0 a uz snad bude klid i s tlakem oleje [upravil dne 8/2/11 10:39 SV 24]
  20. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak ja nevim no.Vymene cerpadla se asi nevyhnu tak za bych koupil teda rovnou to jak rikas?! nebo rovnou udelat spodek motoru...
  21. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak sem opravdu nepochodil.Pry se opravdu nedodava a skladem neni!
  22. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    juju ty mám furt v merku jen na ně ted nemám snad tam chvíly vydržej...!
  23. SV 24

    309 GTi16 Miami

    tak já se tam dnes zkusim stavit a když nepochodim,tak se ti ozvu! zatim děkuju!!!
  24. SV 24

    309 GTi16 Miami

    zkusim tam sjet a uvidim.To cislo mi taky v AV caru dali,ale ze uz vidi,ze se neda objednat
  25. SV 24

    309 GTi16 Miami

    myslis tu nadobku kudy se ma dolevat olej? Jinak tu merku mi fakt rekli,ze se neda ani objednat uz
×
×
  • Vytvořit...