děkuji děkuji! jinak nás těd povyměňovat pár drobností a pak hurá na evidenčku.Pak nás čeká poslat auto na renovaci laku a uvidíme,co s tim soudruzi vymyslí a snad prokoukne
tak mi zatim vychází takovýhle rozpočet na spodek:
přebrus kliky+šály -2500kč
sada vložek válců Elring -391kč
sada kluzných ložisek AE -1258kč
podložky pod kluz.lož. AE -313kč
ojniční ložiska AE -1078kč
sada pístních kroužků Goetze -3328kč
gufero klik.hřídele Corteco -246kč
[upravil dne 11/2/11 14:45 SV 24]
nehodim.Už stálo tolik peněz že už to musim dotáhnout a dodělat celý.Holt snad ještě chvíli ten motor vydrží a nezadře se.Oleje má furt dost tak snad to půl roku vydrží.A na podzim to propukne no.Go spodku,kastle a pak mozná i lak když na něj bude.Co se dá dělat...
tak je to horší,než sem čekal.Měřil sem tlaky a špatný.tlaky 1.-6,5 2.-7. 3.-6,5 4.-6,1 takže musim začit setřit na GO spodku.Divim se,že to vůbec tak dobře startuje ,nehulí a nežere olej ((
jeste snad do konce tydne zmerim jake mam tlaky a zkouknu znovu ty hadice zda opravdu neni nejaka pricpana a podle toho se rozhodne co dal.Snad to bude ok.Hlava je cela po go tak ted zalezi jak je na tom spodek
tak díky Láďovi (Shotgun-děkuji za rady) to vypadá,že ,,cákání\" oleje budu mít asi za sebou.Teď sem dojel domu a po cestě sem ji protáhl trochu a vypadá to moc dobře! jinak s tou dpobře udělanou geškou co se mi povedlo zmizelo i bouchání takže dvě mouchy jednou ranou tak taky radost
p.s.: poradil mi pootevrit nalevaci vycko a vypada,ze to pomohlo.Jinak jeste zajedu koupit vetsi kolo na cerpadlo 2.0 a uz snad bude klid i s tlakem oleje
[upravil dne 8/2/11 10:39 SV 24]