Přejít na obsah

Pekos Pavelka

Uživatel
  • Počet příspěvků

    263
  • Registrace

Vše od uživatele Pekos Pavelka

  1. Pekos Pavelka

    Zpevneni podvozku

    Ano, presne ako pises.
    • 30
  2. Pekos Pavelka

    Angel eyes 307

    Zdravim vas, objednal som si tieto svetla: Prisli mi ale tieto: Niesom si isty ze su na moje auto, tak ako by som to mohol zistit? Ty co mi to poslali tak rikaji ze model SW 307 ma rovnake predne svetla, nakolko cislo objednavky zacinalo SW tak somm sa bal ci to bude u mna pasovat.
    • 20
  3. tak ten zvuk chcu !!!!!!!!!!!! jak toho docilim??? co jsi oddělal a co přidělal??? To bych bral taky, moc pekne udelane. Na moje by sa dali tiez dat dva vyfuky?
    • 41
  4. Mne by stacilo kdyby to jen tak trochu dunelo, ziadne vreskoty. Taky zvuk nejaky ako keby som mal nejaky 6 - 8 valec.
    • 41
  5. Pekos Pavelka

    Zpevneni podvozku

    Zdravim vas, ja mam 307 a sportovni tlumice KONI jmenuje se to SPORT KIT. Po nahozeni tlumicu, vymene tycek rizeni, pneumatik auto zatahuje do prava. Pred tym som tam mal originalne diely ale auto sa spravalo normalne, ked som pustil volant tak slo krasne rovno, ale ted to taha do pravej strany. V servise uz nevedia v com to moze byt, rikaji ze bud je spatnej tlumic nebo je problem v aute ale nevedeli co konkretne. Na hodinu si uctuju 550kc tak uz sa nechcem na nic obracat, nakolko ma dost sklamali ked nevedia vyriesit moj problem, aj po zaplateni faktury za zhodenie a nahodenie tlmicov. V koni sem delal tak vim ze tam by nemel byt problem, nakolko sa zameriavaju hlavne kvalitu. Resit to budu aj Z holandanma ale chci si bejt 100% isty, ze je to teda tlmicami. Stabilizatori nemenili moze to byt tym? Tlmice su nastavitelne ale v servise nastavenia nezadavali, lebo som chcel vediet ako sa bude spravat bez nastaveni. Ja dufam iba v to ze ked predok spustim o 40mm (max.) tak to bude v poradku. Vopred dakujem za vase pripadne rady. Som zufaly.
    • 30
×
×
  • Vytvořit...