Přejít na obsah

stajgrpavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 640
  • Registrace

Vše od uživatele stajgrpavel

  1. cau lidi. mohl bych take dorazit ? auto bych nechal nakopecku a spat take budu na kopci :-) ps: byl by zajem zase o gulasek ? pochopitelne zdarma a s chlebem :-P jen bych tedy dorazil az po soutezi pac budu asi do 20h v praci [upravil dne 16/10/12 15:48 od stajgrpavel]
  2. stajgrpavel

    Elektrika predných svetiel

    me to obcas dela take ... po nastartovani mi to obcas dela . nejdriv leve svetlo parkrat nahoru a domu pak prave nahoru a dolu a nakonec obe najednou ... docela sranda to pozorovat :-D
    • 17
  3. tak to je supr :-) jsem zvedav kdy to ceka me ;-) a\'e ted uz vim po cem mam jit :-P
    • 16
  4. 10A jukni na ten odkaz . je tam tabulka pojistek
    • 16
  5. 26ka je na vystrazaky www.peugeot-club.com/forum/viewthread.php?tid=29675#pid331341 [upravil dne 5/10/12 23:58 od stajgrpavel]
    • 16
  6. co pojistky ?
    • 16
  7. stajgrpavel

    Chcipa mi auto

    tak to je dobre :-)
    • 9
  8. stajgrpavel

    Chcipa mi auto

    koukni na naftovy filtr... asi bude pricpanej ... take pouzivam cistic a jsem snim spokojen... auto jede o moc lepe a ma i lepsi zvuk. ale chce to hlidat filtr pak ti to vyplachne i bordel v nadrzi.
    • 9
  9. no to mi povidej .... uz jsem premyslel ze to navrtam ... jenze jsem stare dvere vyhodil i stou listou :-/ nekdy zkusim prihnout ty packy aby to lepe derzelo.
    • 23
  10. mam menene ridicovi dvere a na tech je lista jen zacvakla ... u strachy byl sroubek a bylo to mnohem lepsi .... ted mi obcas leze lista nahoru a dost me to vytaci ..
    • 23
  11. tak jsem byl kouknout na tu listu pod bocnim oknem ale nic moc jsem nevykoukal ... nakonec jsem stahl okenko az dolu a na tu listu zatlacil smerem do auta ... a voala uz to doliha na sklo :-) tak uvidim zitra rano .... pokud se auto zarosi , pac jsem na vsechny skla dal \"tekute sterace\" jen jsem nezsusil zda to jeste bude drncet pri zavirani ... [upravil dne 30/9/12 17:36 od stajgrpavel]
    • 23
  12. MJSytic : no to me take napadlo ... jen si na ni vzpomenu vzdy az rano u auta kdyz mam jet do prace ... o obchode si nako nevzpomenu :-P nebo ze bych dal sterace i na bocni okna :-) stosun : zkusim to jak rikas ... treba to pomuze
    • 23
  13. take mi to rdnci ... ale tuto listu tam mam ... a co me nejvice vytaci je to ze rano mam zarosena skla a kdyz okno stahnu a vytahnu tak se to nesetre :| tak rano litam kolem auta a stahuju vodu rukou ... brrrr uz je na to docela zima ;-) da se to nak resit ? treba vymenou te gumy u okna ? nebo je to normalni ?
    • 23
  14. stajgrpavel

    Odčerpanie nadrže

    take bych radeji nechal naftu dojit .... pokud tedy nemas plnou nadrz
    • 38
  15. stajgrpavel

    Odčerpanie nadrže

    za zkousku nic nedas ... jsou jen dve moznosti ... bud to pujde nebo nepujde :-D ale nic s tim nezkazis ;-)
    • 38
  16. stajgrpavel

    Odčerpanie nadrže

    naftu si taha cerpadlo co je v motoru ... proto je tam i ten balonek a je to na dlouho kdyz ti padne nafta ... tocil jsem 5 minut a nenatahloto ... pak jsem auto odtahl na lanu :-D mam dojem ze cerpadlo z ostrikovatu to nevytahne ... ale mozna se pletu ... [upravil dne 21/9/12 17:45 od stajgrpavel]
    • 38
  17. stajgrpavel

    Odčerpanie nadrže

    balonek je v motorove casti po prave strane a je krasne pristupnej ;-) ale ze bych to hnal kompresorem ven ... no nevim ;-)
    • 38
  18. stajgrpavel

    Odčerpanie nadrže

    1.9 TD nema cerpadlo v nadrzi... to je jen u HDIcka... ja bych sundal podbeh u zadniho kola a rozpojil bych hadici od hrdla nadrze k nadrzi samotne ...
    • 38
  19. stajgrpavel

    Jazdne vlastnosti

    ja se stetkal i stim ze mi pan tvrdil ze se na zadni naprave geo nedela a ze to ani nejde... nasel jsem nekoho jineho ale take to tedy neumej... a ani ja to nevedel ze se to musi stahovat dolu... hold musim najit nekoho lepsiho. :-/
    • 18
  20. stajgrpavel

    Schema old model 1.9 TD

    cau .. co stim zase vyvadis ? pokud to neni tajne :-)
  21. pojistka cislo 22 je na vice veci ... vse ostatni ti jde tak jak ma ??? zkus jit po dratech od spinace ... kam az dojdes.
    • 12
  22. no co myslis ? tak z nakeho duvodu to nesviti ne ? promer ten spinac .
    • 12
  23. to co vyklapis ... ze spoda jsou dva cepy...
    • 12
  24. tak to nevim ... mam tam hroznej bordel tak tam nelezu :-) a co spinac pod kaslikem ... pokud to tedy u noveho modelu neni jinak. kdyz vyndas kaslik tak to uvidis
    • 12
  25. a jak je na tom zarovka ?
    • 12
×
×
  • Vytvořit...