já nevim, kw a váha jsou jedna věc, ale ten faktor mezi volantem a sedačkou je ten nejdůležitější. protože kdo so vzpomene na loňskej kokořín kde jsem se svym HDičkem předjel holčinu(omlouvám se jméno fakt nevim) ve 106(skleroza je svinstvo) vim jen že měla kw o malinko víc než já.