Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. wankl tam bude jeden možná dva:D víc jich tam nepustim, navíc kategorie diesel je naše:P
  2. mě je ty asi jedno kde, tudíž třeba pug restaurace:D
  3. a nebo použij wapku, posledně jsem ukázal stibťákovi jendu na modřanský, a nemohl si to vynachválit;)
  4. Moby89

    Lidskej nevkus

    :mad:tak to se omlouvám toho jsem si nevšiml:mad: ale tak 206 s TDi to je přece sen každýho řidiče koncernu(nemít tuctovou krabici kterejch je všude plno, a k tomu si zachovat \"brutální\" TDi):D
  5. já zastávám názor že ve chvíli kdy je auto chytřejší než já, tak nesmí do baráku, já vim jsem mladej, nepohodlí mi nevadí atd....:roker
    • 35
  6. blíží se zase první čtvrtek v měsíci. bude nebo nebude? [upravil dne 2/4/12 21:13 od Schreek]
    • 35
  7. Moby89

    SAMOLEPKY PEUGEOT -CLUB

    já myslim proč ne? bílá bude kontrastovat s celým černým autem. za mě teda jo;)
  8. no to to trvalo, jinak gratulace:D, takže už tě nebudeme muset na šebetov táhnout-tlačit? [upravil dne 30/3/12 21:40 od Moby89]
  9. Moby89

    Lidskej nevkus

    myslíš HDi
  10. Moby89

    Lidskej vkus

    dobře no tak je to 2,66 HTP:D
  11. Moby89

    Lidskej vkus

    Tom 206: správně 1.1čka to není nepoznáš 1,2 HTP?
  12. jimmy: máš SZ s telefonem na mě
    • 40
  13. předem sorry za OT, ale potřebujete aby vám auto pípalo když couváte? Já mam zpětný zrcátka a to mi stačí
    • 35
  14. Moby89

    SAMOLEPKY PEUGEOT -CLUB

    já mám jednu nad zadním pravým světlem a druhou jsem měl než jsem lakoval kapotu(od tý doby nejsou lidi aby jí nalepili znova:D) nad levým předním světlem
  15. [upravil dne 30/3/12 19:33 od Moby89]
  16. pár aktuáních foteček
  17. na sraze je mě upřímně počasí úplně volný. pokud bude hnusně a míň lidí(aut) budeme mít předpokládám víc prostoru třeba při volnejch jízdách:D Jimmy: dej vědět, můžeme z phy vyrazit společně.
    • 40
  18. strejda: odkud jedeš? já zvažuju že pojedu taky už pá, a japonci mi dorazej až v sobotu, aby jsme se mi pugaři mohli poznat(popít) a jinak beru i gril a uhlí [upravil dne 30/3/12 17:03 od Moby89]
    • 40
  19. Moby89

    Snížení zadní nápravy

    podle mě to smysl má, když půjde dolů předek, tak abych neseděl z kopce:D
    • 11
  20. Moby89

    Snížení zadní nápravy

    využiju tohle vlákno, ať nezakládám nový, je nějakej postup na přehození torzky o 1 zub kterej zvládnu i já po přečtení nebo najde se někdo ochotný v pze kdo by mi to vysvětlil popřípadě pomohl udělat?
    • 11
  21. ani vomyl kamaráde, to jsi měl halucinace ne? kdybych před cílem nesundal nohu z plynu tak jsem si tam ještě stačil dát cigáro:roker
  22. já nevim, kw a váha jsou jedna věc, ale ten faktor mezi volantem a sedačkou je ten nejdůležitější. protože kdo so vzpomene na loňskej kokořín kde jsem se svym HDičkem předjel holčinu(omlouvám se jméno fakt nevim) ve 106(skleroza je svinstvo) vim jen že měla kw o malinko víc než já.
  23. takže generálka? respektive přátelské utkání?
    • 40
  24. pane bože vy chcete bojovat mezii sebou když tam bude toliko japonců?:roker
  25. moje poznávací znamení bude asi to že budu v obklíčení japonců, jedu tam totiž s pržskou sekcí mazda 323f clubu:D:roker
    • 40
×
×
  • Vytvořit...