Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. pouze probozim tve lepsi já:D asi jako v luce(viz fotky)
  2. vojta: tak to pojd zaokrohlit na deset:D:D
  3. jak rikam srabe:aut
  4. srabe:roker:D
  5. zrovna o tom přemejšlim:D:D
  6. já myslim že jsou dost kvalitní:D
  7. o ničem nevim:roker
  8. vy by jste asi mely bejt vozove nezavislý kvůli jiny cilový stanici;)
  9. zpozdilek: aut bereme minimum(kvuli spotrebe atd...) Luky: hrál jsi si někdy s odjištěným handgranátem? jestli ne tak ted mas premieru:D:D
  10. ja jsem pacifista:D:D a fotky bych uzavřel citaci z jednoho českeho serialu: \"indiani maj pravdu, fotky kradou duše,nebo fotky maj pravdu indiani kradou duše, ne indiani kradou fotaky\":D
  11. zase srab, viděl všechno železo na zdi a najednou proti mě nic nemá, by musel mít nejmín samopal:D:D Zpozdílek: já,dáda,luca,luky,agresssor,švejk,ty,lena, hoky....
  12. uz se vzbudila:D:D fotky rikaj jenom pravdu:aut:aut proste agresivni alkoholicka:D:D a co se tyče vajček, premejslel jsem co si dam k obedu... už asi vim:aut
  13. jestli myslis cas zotavení tak ja uz jsem ok:D:D
  14. tohle neni o ritolezectví ale o strachu z její pomsty:D:D to tom co jsem byl prvni obet jejiho nasilí, máte strach aby jste nedopadli stejne:aut:aut Stibto:zavidis nebo co?
  15. co zase sakra ja?!:D
  16. zpozdilek:urcite;)
  17. hodonín beru zpět, myslel jsem humpolec:D:D stejne je to nepodstatna informace, myslis ze se dostnem z pardubek?
  18. ted jsi hrdina, proutek jsi mel ohejbat dokavad byl mladej:D:D doháje, ta bude mit super probuzení
  19. spravne, evidentne v ni alkohol probouzi jeji agresivni já, pač z fotek je evidentní kdo je obet a kdo utocník:D:D edit:kdyby jste nebyli sraby na nahrali tam i ty svoje fotky... [upravil dne 5/7/12 13:08 od Moby89]
  20. vim uz je davno hotovo:aut:D
  21. rejpal stibto.... OPRAVA VČEREJŠÍHO VEČERA A DNEŠNÍHO RÁNA:D:D:D
  22. rajče aktualizováno o moje fotky z dnešního večera, některý vážně stojej za to:D:D http://srazynaqcku.rajce.idnes.cz/porada_k_GRS/
  23. takze: pokud si dobře pamatuju, tak finální verze byla plusmínus taková- z důvodu že se nám H4kw3y pokusi v pardubkách pomstít(a my chceme v nedeli bejt doma) tak otáčíme trasu do protisměru to znamená: Pardubky-hodonín-tábor-praha;) dál z lůci 206tky uděláme nákladák, takře švejku jedeš s vojtou;) to je asi všechno:roker:roker
  24. Stibto: no jo on červnovej byl strašně dlouho před kokořínem....
    • 13
  25. Moby89

    Tlmič pulzovania 306 HDi

    milan:ne nemam tam ani tu zaramovanou krabičku;)
    • 31
×
×
  • Vytvořit...