ja jsem pacifista:D:D
a fotky bych uzavřel citaci z jednoho českeho serialu: \"indiani maj pravdu, fotky kradou duše,nebo fotky maj pravdu indiani kradou duše, ne indiani kradou fotaky\":D
zase srab, viděl všechno železo na zdi a najednou proti mě nic nemá, by musel mít nejmín samopal:D:D
Zpozdílek: já,dáda,luca,luky,agresssor,švejk,ty,lena, hoky....
uz se vzbudila:D:D
fotky rikaj jenom pravdu:aut:aut proste agresivni alkoholicka:D:D
a co se tyče vajček, premejslel jsem co si dam k obedu... už asi vim:aut
tohle neni o ritolezectví ale o strachu z její pomsty:D:D
to tom co jsem byl prvni obet jejiho nasilí, máte strach aby jste nedopadli stejne:aut:aut
Stibto:zavidis nebo co?
spravne, evidentne v ni alkohol probouzi jeji agresivni já, pač z fotek je evidentní kdo je obet a kdo utocník:D:D
edit:kdyby jste nebyli sraby na nahrali tam i ty svoje fotky...
[upravil dne 5/7/12 13:08 od Moby89]
takze: pokud si dobře pamatuju, tak finální verze byla plusmínus taková- z důvodu že se nám H4kw3y pokusi v pardubkách pomstít(a my chceme v nedeli bejt doma) tak otáčíme trasu do protisměru to znamená: Pardubky-hodonín-tábor-praha;)
dál z lůci 206tky uděláme nákladák, takře švejku jedeš s vojtou;)
to je asi všechno:roker:roker