evidentně bude na mě to zhodnotit jako první:
takže nedříve zvláštní poděkování:
campu sedmihorky že nás přijal
security službě campu že s náma měli trpělivost
účastníků: jmenovitě-Lůce- za to že nenechala dádu jako jedinou ženu kmene
Dádě- že to s náma přežila
Vojtovi- za suchý dřevo na oheň
švejkovi- za miliony malých(sebeiniciativních) službiček pro všechny
Lukášovi- že nakonec dorazil a vydržel celej víkend
Honzům(nepugařům)- za to že potom co nás poznali, tak neutekli
Můj pocit jako účastníka zájezdu se dát vystihnout větou: kdy sakra pojedeme znova? respektive, proč je víkend tak krátkej?
Pro ostatní: co jsme stihli? Ukázal jsem troskám Trosky:D dovezli jsme dvě kosti na Kost;) trochu jsme poplácali do míče na písku, a procházku se super Kávičkou(nikdo mi nevymluví že v ní nic nebylo:cool: ) mwzitím se krafalo, popilo a tak celkově dobře bylo:roker
díky všem co tam byli
P.S: fotky nahraju do večera, musim je probrat( je tam parkrat stejná fotka s jinou clonou a uzávěrkou) nebojte unikání fotky budou všechny
[upravil dne 15/7/12 16:55 od Moby89]