Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. internetová aktivita není aktivita:P
  2. ty povezeš prazdnej sud na motce? jinak s vyzvednutím nemám problém, ještě dáda dělá caviky jestli pojede takže z phy mam 2 možna tři volný místa v autě
  3. lidi nějak vám dochází dech:aut neakční, co se děje? změna počasí?:D
  4. scratch: vklidu, přespávat budou, minulej tejden taky dělali hérečky jak buď nejedou, nebo jedou jenom do soboty:D:D takže s místem s nima počítej;) Agresssor: nebudeš chtít půjčit spacák když si do toho svýho natankoval 5litrů leteckýcho petráku?:P
  5. já myslel i do budoucna, ale myslim že spolupráce nám svědčila, ale zhodnotit to musí jiná osoba
  6. no nedá se svitít, já se holt jako náborář obětuju:D:D
  7. taky nevim jestli 20ti letej plán na nábor členů je ideální
  8. chapu, bez natlaku:roker
  9. jinak všimli jste si že švejk nepočkal na lucčino schválení a donarval zakázaný fotky ze stanu?:D
  10. já dorazil až ted, sem se nejak zasekl na atelieru:D:D jinak co se týče toho maželství: já nevim naposled mluvila něco o rozvodu:P:P prej si tě k oltáři takovýho s pistolí u hlavy netáhla:D:D
  11. chybka:roker
  12. jak jsem již avizoval smskou dnes kolem šestý opět pokec na qčku.
  13. no podle toho lucčina obědu dneska na valdštejně máme zaděláno spíš na průser:D:D [upravil dne 15/7/12 22:55 od Moby89]
  14. to bude na ostudu zaděláno:D:D
  15. musíme se diplomaticky shodnout né většinou, ale všichni tři, za mě:je mi to putna klidně at tam jsou:D:D vojta: už ho netrap:D:D [upravil dne 15/7/12 22:49 od Moby89]
  16. to kafe nebylo na nalákání, naopak jsem si chvilku připadal jak ten chlapík, takovej mirumilovnej, dádu přestala bolet kyčel, švejka noha, a honza pořád mlel něco o létajícím koberci:D:D
  17. nějaký fotky od švejka mi tam chyběj:P:D aspon jsou fotky toho zákeřnýho kafe. a to že se honza snažil mičem zlikvidovat soupře se dá pochopit(ikdyž to byla bohužel lůca), jenže já byl jeho spoluhráč.
  18. to si mam jít zase sá sobě dobrovolně ublížit?:D
  19. Honza: jestli tim velitelem myslíš nedejbože mě, tak za mě: o vodě jsme se bavili že za rok, ale proč bych to měl schvalovat respektive se k tomu vyjadřovat já? něco připravte a já se pro změnu jenom svezu:P kopec: mohl jsi jet taky, tvůj boj:D:D a nejví se mi líbí Lukášovo MĚL BY SE VYMÝŠLET.... ono se to vymyslí:aut:D:roker
  20. názor na další? to mi připomělo reklamu: složíme se na další:D P.S: samozřejmě pochvala potěší ikdyž není za co, všechno vznikalo kolektivní konzultací [upravil dne 15/7/12 21:06 od Moby89]
  21. fotky hotový http://srazynaqcku.rajce.idnes.cz/Grill_ne_zas_tak_moc_road_show/
  22. Moby89

    306 5dv hatch 1,4

    výměny pružin se neboj, dá se i bez sthováků, navíc nižší pružiny stahovat nepotřebuješ. P.S: nečekal jsem že někdy od milana uslyšim hoď to dolu:D:D
  23. evidentně bude na mě to zhodnotit jako první: takže nedříve zvláštní poděkování: campu sedmihorky že nás přijal security službě campu že s náma měli trpělivost účastníků: jmenovitě-Lůce- za to že nenechala dádu jako jedinou ženu kmene Dádě- že to s náma přežila Vojtovi- za suchý dřevo na oheň švejkovi- za miliony malých(sebeiniciativních) službiček pro všechny Lukášovi- že nakonec dorazil a vydržel celej víkend Honzům(nepugařům)- za to že potom co nás poznali, tak neutekli Můj pocit jako účastníka zájezdu se dát vystihnout větou: kdy sakra pojedeme znova? respektive, proč je víkend tak krátkej? Pro ostatní: co jsme stihli? Ukázal jsem troskám Trosky:D dovezli jsme dvě kosti na Kost;) trochu jsme poplácali do míče na písku, a procházku se super Kávičkou(nikdo mi nevymluví že v ní nic nebylo:cool: ) mwzitím se krafalo, popilo a tak celkově dobře bylo:roker díky všem co tam byli P.S: fotky nahraju do večera, musim je probrat( je tam parkrat stejná fotka s jinou clonou a uzávěrkou) nebojte unikání fotky budou všechny [upravil dne 15/7/12 16:55 od Moby89]
  24. já myslím že jsem u sousedu také neoblíben tudíž pokud mužu piš mě i s dádou;) a prosím miníka dvakrát maso [upravil dne 12/7/12 23:01 od Moby89]
  25. z phy vyjíždíme mezi čtvrtou a patou, tudíž tam mezi patou a šestou;)
×
×
  • Vytvořit...