evidentne budu jedinej zabitej ja za Goldinku a za Agiu:D
jinak zatím máme 8 účastnic, když se scratchovi rozhodli neobhajovat titul, myslím že to půjde
jinak otazka na adminy, jde udělat anketa kde nebudou vidět průběžný výsledky? aby to pro všechny bylo překvapení na vyhlášení?
[upravil dne 14/5/12 17:35 od Moby89]