Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. já si nemůžu pomoct ale mě se ten černej nárazník prostě líbí, ale pokud by ti hodně překážely ty mlhy tak se nějak dohodneme;)
  2. takova mašinka na koleje by to byla:D:D
  3. a předpokladam že ani sobě nepořídil nic novýho, tudíž chápu na kterej stroj to je;) no na vektorovic 306tou určitě ne... [upravil dne 15/5/12 20:55 od Moby89]
  4. goldin:nekecej že ti vektor koupil stroj... aha tak nic no:D [upravil dne 15/5/12 20:53 od Moby89]
  5. vektor:spis me zajíma na jaký auto máš tyhle kola?
  6. jedna umělecká ze srazu SvC 2012:roker
  7. já jako rozhodčí a organizator, bych to neměl řikat, ale já mam jasno od začátku:aut:D
  8. tak to taky neni spatny, ne?
  9. ok, tak to nějak vymyslime, možná bych se mohl prijet podívat jaky srazy maj naši bratři, uvidíme;)
  10. slovenky muzou bejt krajsie, ale češky jsou krásnější:aut jinak nevím kdy máte na slovensku další sraz pač tam případně předáme cenu
  11. pro příšte pište k přítelkyním aspon jména, at se pak nemusí psat\"třetí místo přítelkyně od......\" když ne telefoní čísla:D:D
  12. gronhlomm:pravidla dělam letos já, a co neni zakázano je povoleno:D mimochodem děláš jak kdyby ti to tak strašně moc vadilo:aut jinak znovu prosím: chtěl bych slyšet vaše názory na oficiální(klasický) anketní hlasování nebo tajný přes mail, s tim že výsledky budou oznámeny až na kokoříně.
  13. zpozdilek: neboj, s lenou uz jsem domluvenej:P
  14. davidekcz: četl jsi prvni příspěvek? respektive nazev vlakna? je tam podstatny to slovo NOMINACE;) a ta probiha do konce kvetna, ano potom vytvořím nový vlákno(ať už anketní aby každej věděl jak to probíhá a jak to dopadne,nebo bez vlákna a hlasovat se bude do mailu- to záleží jak budou lidi chtít) ted nemá cenu nic vybírat a zakládat. mimochodem- kde maš nominovanou svojí drahou polovičku?
  15. hezky to naskakuje, ještě mam jednu velkou a dulezitou otazku, aby to bylo jeste zajimavejsi a napinavejsi, co hlasovat mailem, aby nebylo jasny kdo vyhraje? ani do posledni chvile:roker
  16. no vidis ze to slo, takze mame devet soutezicich:roker
  17. neni? a ja mel za to ze to tam je. edit: bylo to tam ale zviraznim to:papa [upravil dne 14/5/12 18:30 od Moby89]
  18. spis rozenej prudic, kazdyho prudim tak dlouho nez povoli:D
  19. evidentne budu jedinej zabitej ja za Goldinku a za Agiu:D jinak zatím máme 8 účastnic, když se scratchovi rozhodli neobhajovat titul, myslím že to půjde jinak otazka na adminy, jde udělat anketa kde nebudou vidět průběžný výsledky? aby to pro všechny bylo překvapení na vyhlášení? [upravil dne 14/5/12 17:35 od Moby89]
  20. ona zatim fotky zatlouka, tak ji sem hod a pak at se k ni vyjadri;)
  21. john:jsme na tom uplne stejne:D a fotky se rozrustaj, a nejak se to komplikuje, uz sam nevim na 100%koho volit:D
  22. ja ne, ale jeden společnej známej, dělá to profi, muzu mu říct že máš zájem a domluvte se na cene;)
  23. rozhodne, za to mas u me druhýho velkýho panáka;)
  24. gronholmm:to je od vas hezky že to delate pro moji radost, ale jde hlane o srandu;) Agia: o dokonalosti by se dalo diskutovat dlouho a stejně bez uspěšnho konce;)
  25. do konce kvetna se holky muzou prihlasovat, pak to dame vsechno najednou do anketniho vlakna:roker
×
×
  • Vytvořit...