Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. Já? já samozřejmě kde můžu tam pomůžu.:D:D a stibto by to pochopil:D:D [upravil dne 28/5/12 23:56 od Moby89]
  2. myslíš že se otrká sama? že nebude potřebovat pommoc otrkat?:D
  3. agressor: s tim otrkáním mě napadla smeč, ale nemůžu(asi taky nějaký zábrany mám:D:D:D
  4. to jsou jenom zábrany z neznalosti kolektivu:D;)
  5. a kdo tady oprsklej není? a co se týká Agressorovi barvy- on hrozně rád meje auto, tak proto tahle kombinace(TD+bílá):D:D [upravil dne 28/5/12 23:39 od Moby89]
  6. stibto: já to ani radši vědět nechci:D:D ostatní: nepoužívejte zbytečně citace kdo to pak má rolovat?:D
  7. takže postupně: 1000lidí tisíc chutí=takže nárazník se mě osobně líbí. kola:na nich odjelo auto už ze salonu a podvozek? drží až odejde dá se pravděpodobně stavák.
  8. a já se svym 66kw HDičkem? myslim že snad nejsem sám na klubu s pivovarovou teorii, ne?:D
  9. Lůca: 1. věta má chybu, všichni ne:P:D:D a třetí nějak nechápu:mad:
  10. agressor: tady se to plní strašně rychle takže to mělo bejt na to lepení mě a Stibta;)
  11. Agressor: blbe:D:D víš přece že stibto je zadanej, by mě Marketka zabila:D:D [upravil dne 28/5/12 23:12 od Moby89]
  12. Lůca: takže když se budeme lepit na tvojí prdelku tak je všechno v pořádku a zůstáváš s náma?:D
  13. stibto: bojim se tam toho ještě, chceš snad naznačit že až nás líp poznáš že se nám budeš lepit na prdelky? to jsem od tebe nečekal:D:D
  14. koukám hlavně že je veselo, tak to má být,nicméně veselo bude i na kokoříně takže všichni pojedte, at si Lůca může vybrat dle ní ideální prdelku:D:D
  15. agresssor: vůbec nevim o koho jde:D
  16. lussy: normální cestovní vzdálenost;)
  17. já si ted jestě pamatuju snad všechny, otázka jestli ty lidi poznám třeba zítra:D
  18. Moby89

    Máme malého Mišačka

    jak se to tady píše když má někdo přírustek do rodiny?Gratuluju, at slouží a hodně štastných kilometrů bez nehody?:D ne teď vážně: hlavně ať je zdravej, trochu toho štěstí, a hlavně at nezlobí rodiče;)
    • 26
  19. proto jsem psal železnou nepravidelnost=aby jste příště napsal třeba někdo jinej:D;)
  20. ted jsem využil já lokalitu modřan, třeba někdo příště navrhne jinou \"zajímavou\" lokalitu. Edison:na tohle jsou klasický pražský minisrazy- každej 1.čtvrtek v měsíci;)
  21. lidičky mam myšlenku, co dělat takovýhle srazy s železnou nepravidelností at už času tak i místa?
  22. já myslim že se chlastá zcela vyjmečně:D
  23. rejty:stíháš to nafotit do uzávěrky nebo mam nominovat tuhle?
  24. já jsem doma, bylo super jedenáct aut(což jsem rozhodně nečekal když jsem to psal) a fotky budou až se domů vrátí i Lůca. Petr: jelikož to není oprava na kterou bych stačil, nechám to udělat, zavolám ti zítra až seženu odtah:D
  25. psalo se že by o tom MĚLA vědět né že musí:D
×
×
  • Vytvořit...