a kdo tady oprsklej není?
a co se týká Agressorovi barvy- on hrozně rád meje auto, tak proto tahle kombinace(TD+bílá):D:D
[upravil dne 28/5/12 23:39 od Moby89]
takže postupně: 1000lidí tisíc chutí=takže nárazník se mě osobně líbí.
kola:na nich odjelo auto už ze salonu
a podvozek? drží až odejde dá se pravděpodobně stavák.
jak se to tady píše když má někdo přírustek do rodiny?Gratuluju, at slouží a hodně štastných kilometrů bez nehody?:D
ne teď vážně: hlavně ať je zdravej, trochu toho štěstí, a hlavně at nezlobí rodiče;)
ted jsem využil já lokalitu modřan, třeba někdo příště navrhne jinou \"zajímavou\" lokalitu.
Edison:na tohle jsou klasický pražský minisrazy- každej 1.čtvrtek v měsíci;)
já jsem doma, bylo super jedenáct aut(což jsem rozhodně nečekal když jsem to psal) a fotky budou až se domů vrátí i Lůca.
Petr: jelikož to není oprava na kterou bych stačil, nechám to udělat, zavolám ti zítra až seženu odtah:D