Jo o tomhle MI vim akorad to ma nalitane uz 200 a nema to klimu ,kdyz uz budu kutit tu MI tak at to mas uz klimu a max tak kolem 170 nalitane, nadherne Mi jsou ve svycarsku tam jsem jich nasel do 3 p........... ,ale od tamtud mi bylo receno ze to nejde dovest jelikoz nejsou v EU tudiz mi ji tady neprihlasi