taky nevím proč tenkrát neměli k tomu radaru ještě jedno auto v terénu, takhle je to opravdu k smíchu.
ALE já jsem člověk snažící se dodržovat pravidla, klidně se mi smějte, on ten pohled ráno do zrcadla taky není k zahození
Ty co mě znají, vím, že určitě nejsem brzda provozu, ale že jezdím svižne, plynule a ohleduplně
Jak jsem psal výše kujonovi o tom blikání a pospíchání. Naše republika je tak malá, že je úplně jedno jestli někdo jede průměrnou rychlostí 130 nebo 150 na trase Brno - PHA. Stejně se potkáme na prvních světlech. Úplně stejná situace UL-PHA nebo dál na Písek po R4. Prakticky se honěj furt ty samý auta.
Něco jinýho je když se jede do reichu někam k Ludwigshafenu, tam sypu co to dá, páč na těch 750 km se už uspořenej čas významěji projeví, ale na 200? Chachá, k smíchu
dobrý je taky sledovat, jak tě někdo předjede (vítězoslavně) abys ho na pumpě potom viděl postávat jak čuří, aby tě potom mohl znovu předject, aby na tom semaforu skoro v cíli jste stáli za sebou nebo lépe vedle sebe
[upravil dne 5/1/13 21:37 od punkac]