Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. aha, tak to necháme na tu prahu, já do JC jezdím ku Lhenicím tak 4x 5x do roka, rodiče jsou tam častěji ale to nic neřeší já se vyskytuji o víkendech spíše v obci Ploskovice u LT ale dosti offtopicu
  2. Platí ještě ty Budějice? Mám chalupu asi 20 minut cesty
  3. nemám droždí opravdu mám jen to co je nahoře, kluci si mam poslat taxika pro droždí?
  4. Schwara pevně doufám, že se v žádné nepřístojné situaci nepotkáme, občas jezdím na jih. Dáme někdy kafe
  5. Řeknu k tomu jen jednu poslední věc... Ano máš velký právo se rozhodnout sám ale nedej bože abys sebou do pekel vzal někoho z mých blízkých. Zabil bych tě z fleku, trýznivě a pomalu, jestli s tímhle počítáš, tak potom OK ps: Klidně potom půjdu do lochu furt totiž platí, že svoboda jednoho končí kde začíná svoboda druhého
  6. Schwara, nikdy jsem zde neřekl nic o nějaký osobě blízký Moje formulace zní: Nezlobte se k tomuhle (předložené foto) vám nic neřeknu. Vy neznáte toho, kdo je vyfocen? Znám, ale nic vám dál říkat nebudu, využiji svého práva nevypovídat. Konec. tečka dochod Ale jak říkám, mě se to stalo jedenkrát a vůči mě samýmu mě to bylo blbý, nějak holt neumím lhát (hlavně sobě do kapsy) tak sem to holčině zaplatil
  7. taky nevím proč tenkrát neměli k tomu radaru ještě jedno auto v terénu, takhle je to opravdu k smíchu. ALE já jsem člověk snažící se dodržovat pravidla, klidně se mi smějte, on ten pohled ráno do zrcadla taky není k zahození Ty co mě znají, vím, že určitě nejsem brzda provozu, ale že jezdím svižne, plynule a ohleduplně Jak jsem psal výše kujonovi o tom blikání a pospíchání. Naše republika je tak malá, že je úplně jedno jestli někdo jede průměrnou rychlostí 130 nebo 150 na trase Brno - PHA. Stejně se potkáme na prvních světlech. Úplně stejná situace UL-PHA nebo dál na Písek po R4. Prakticky se honěj furt ty samý auta. Něco jinýho je když se jede do reichu někam k Ludwigshafenu, tam sypu co to dá, páč na těch 750 km se už uspořenej čas významěji projeví, ale na 200? Chachá, k smíchu dobrý je taky sledovat, jak tě někdo předjede (vítězoslavně) abys ho na pumpě potom viděl postávat jak čuří, aby tě potom mohl znovu předject, aby na tom semaforu skoro v cíli jste stáli za sebou nebo lépe vedle sebe [upravil dne 5/1/13 21:37 od punkac]
  8. nudle dám z nosu :D:D ne, já to myslím vážně. Nechci si nic kupovat, když je v lednici to, co je v prvním příspěvku. Jsem sice primárně masožravec, ale mrkvová polévka mě přesvědčila, že to občas není úplná blbost jíst zeleninu
  9. všechno kromě uzenýho, by tu mělo být, jak se dělá těsto na pizzu?
  10. no vidíš a stejně stačí říct \" to nejsem já, ta osoba mi je jen velice podobná \" Více vám k tomu neřeknu, zjisťuj si policie moje drahá milá, co chceš a kde chceš, za ruku jsi mě nechytila. Je mi blbě z této nevymahatelnosti přestupku, ale iluze si nedělám. Pro rýpaly. Předvolán jsem byl jednou, protože mě na R4 u Cukráku na 90 vyfotila modrá kokta s bradavicí v Řitce za zastávkou, jak si to sypu 116. Za 14 dní dopis na DI v UL. Celkem hezká holka, tak jsem se jí přiznal, stálo mě to litr a dva body
  11. no sdělal jsem jen půl kila mrkve, trochu bujonu, kostku másla, ten jogurt jinak vše, co je napsaný v prvním příspěvku
  12. dal jsem si ho s tím vaším kolenem
  13. tááá, už si dávám druhý talíř
  14. to jo, fakt mi to chutná, kdo by to zeleniny řekl, ještě sdělat ten porek. Nedá se třeba nějak zapéct s těstovinama?
  15. díky, ale trvalo to co?
  16. polívka je hotová a ono to chutná jako si to pamatuju u maminky, díky Ivce za rady s kapáním, polohrubou jsem nahradil hrubou (kdyby napsala polohladká, nahradil jsem jí hladkou ) tak, a jdu baštit, myslivce jsem dopil, mám docela veselo
  17. Andílek, tedy nejsem, ale jak psal Ferry níže, patřím mezi ty slušnější. Stále od života možná naivně očekávám, že když se chovám slušně a dodržuji daná pravidla, svět ku mě bude též slušný Jinak protector je věcička dobrá a co jsem koukal nyní je za 65 s instalací, to si troufám říci na pokutách nikdy nedám :D:D
  18. ďáblův advokát se holt nezapře - to hobby beru jako odpověď plebsu, takzvaná právnická odpověď typu \"je zodpovězeno, tak se nestarej\":D:D:D
  19. Ano napsal jsi to hezky Schwaaro, ale k čemu máš Protector 850CZ AL4?
  20. add tvá nálada, Pavle:\"kdo nechce hledá důvody kdo chce hledá způsoby\" Raději vochcávat, vochcávat, vochcávat a když na tebe příjdou tak vochcávat JJ, lhaní si do kapsy je tak krásná věc:aut
  21. Krajejte tři dny starý housky - krájel jsem půl dne a byla toho plná vana :D:D:D
  22. Pavle, nevím jak dlouho potřebuješ někde stát, ale když počítám normální pracovní dobu 8 hodin x 30 Kč, jsem na 240 Kč za den to znamená, že za 10 pracovních dní máš naparkováno to, co bys normálně zaplatil na tvém avozovaném soukromém parkovišti (+100kč) na celý kalendářní měsíc. No nevím ti, jestli ty se moc nevymlouváš
  23. tak jsem u sledování Colomba nastrouhal 6 mrkví, vypil dva půlitry myslivce s kolou, mrkve je nějak hodně, nakrájená na kolečka vypadá menší :D:D, Ale to nevadí, díky Myslivcovi z lidskou tváří se hlad zmenšil Jdu rozpálit máslíčko v kastrolu, pak oprásknu mrkev na něm, vývar, smetanu nemám, tak dám vršek jogurtu a tu marmeládu na dně dojím samotnou. Snad to vyjde. Kapání snad taky zvládnu. Akorát toho bude kotel teda :D:D
  24. nepřeháněj Ale na srazu se jistě zasmějeme, cyp není sprosté slovo, ale hornický pomocník Jinak ta kolona je delší než jeden kilometr, ona se také pohybuje svou rychlostí. Někdy je lepší zavolat záchranku (i pro tchýni) Věř mi, že se o ní postarají daleko lépe i s případným čekáním na tu sanitu, co ty bys kompenzoval blikáním a nervováním se někde za volantem
  25. Ale prosimtě, nebreptej cypoviny. Sám patřím k těm co ho na trase Brno PHA UL předjede do 50 aut, jinak beru všechny já. ALE UMÍM POČKAT!!!! A NA NIKOHO NEBLIKÁM a rychlejšího rád pustím, ale když nějakou rychlostí předjíždím kolonu, ty za mnou musí vydržet, cpát se mezi kolonu fakt nebudu. Je li u Zdib 80 a předjíždím do kila, musí ten za mnou prostě počkat Jinak levý blinkr je záležitost od nás na západ, jestli jsi tam někdy jezdil, víme? A to jezdil nemyslím výletně do DD na vánoční trhy
×
×
  • Vytvořit...