Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. no právě, s konečnou platností přikvačím v sobotu, StibTo - v kolik plánujete, že budete v restauraci v sobotu už sedět? Nebo tam budeš furt a orienťák kontrolovat z velína?
  2. Scratchi, jsi blonďatej a kozatej? Neeee, nejsi! Volat se bude jinam
  3. Moby, ještě ti písnu mám noční, tj. mám v pátek už volno, že bych přijel i v pátek, ale to záloží na tom, jestli se osmělím zavolat na jedno číslo
  4. Moby, ty budeš taky jen v sobotu, ne?
  5. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    ono totiž, když se propálí ta podložka tak může překrýt dírku v hlavě, nafta tam nejde rozprášená (kape tam) a motor cuká, nemá výkon, a jde z něj smrad v podobě bílýho naftovýho kouře
  6. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    nafta se ubírá šroubkem u chcípáku, ale tím to nebude jde z auta bílej smradlavej kouř po nespálený naftě nebo černej?
  7. Scratch: Džáňovice to odpískala? V kolik mam být v Praze? Vyzvedl bys mě na nádru? Nebo tam jede krtek či električka?
  8. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    zkus se podívat na vstřiky a podložky pod nima, měl jsem je propálený
  9. Oddie, to SIII umí, přijmu tlačítkem na boku, položím tím hlavním na displayi Jak psal Lubk0, na N900, která má hodně dobrou hardware klávesnici, se mi psalo luxusně. Trochu jsem měl z SIII strach, ale na šířku to je pecka a píšu myslím hodně rychle
  10. punkac

    Jak na hlučné sousedy

    Driver: az se zase udela, spustil bych ji poradnej potlesk :-)
  11. Scratchi, pumpu na dvorku máte, ne?
  12. punkac

    Kto by mal navrhovat cenu pri inzeratoch?

    kterýho Tomáše myslíš?
  13. víc než ocel a pionýři mě zajímaly pionýrky
  14. zrádce :D Právě že jsem zvolil jako předvolenou aplikaci telefon a nikde jsem to tam nenašel Teďka hledám aplikaci na profily dle gps nebo gsm buněk a nic mi nevyhovuje, zkoušel jsem llama a handy profiles lite a nejde ani jedna, na tu N900 byla jedna aplikace a výběr nebyl žádný na andoida jich je milion a připadám si jak oslík, co měl dvě otýpky sena před sebou a nakonec pošel hladem
  15. punkac

    Nový papež

    a hlavně vzadu
  16. Dorazím a rád na sobotní taškařici v restauraci
  17. punkac

    Nový papež

    feldkurát Katz: Máme uherák, olejovky, lososa a budeme mít smažená vajíčka. To se nám to hoduje, když nám lidi pučujou peníze.
  18. punkac

    Jak na hlučné sousedy

    jestli oni ty zvuky nevnímaj chvěním pobřišnice a to musí být kurňa randál, aby něco slyšeli, tím spíše se jim podařilo vyjádřit emoce. To by mě zajímalo jak bych to s nima řešil, jestli bych taky jen máchal rukama
  19. taky tři kolečka - 100 jsem zkusil jen jednou a to jsem dal jen jedno a půl kolečka. Dobrý je polejvat kameny nějakejma ve vodě naloženejma bylinkama, jak se vždycky krátkodobě zvedne prudce teplota, to je pecka
  20. saunu jsem vyzkoušel a je to pecka, mám rád přesně to osvěžení v ledové vodě, pak jsem pocitově jako vyčištěnej, dokonale vyplavenej, ale snesu jen saunu do cca 85-90°C
  21. punkac

    Jak na hlučné sousedy

    taky by mě zajímalo jak se hádaj hluchý, nahraj nějakej zvuk, znám jen hluchoněmý myslivce
  22. punkac

    Jak na hlučné sousedy

    musíš bejt šikovnej
  23. Trošku zvláštně postavený dotazník, ale máš to tam. Prakticky obaly čtu, zajímá mě jen přirozená chuť s co nejméně éček. Je mi fuk kdo to vyrobí (snad kromě posypových poláků) a jelikož čtu etikety stále, tak vím, že vhodná vepřovka pro mě téměř neexistuje a tak je kupuji velmi velmi zřídka a to spíše v Reichu
  24. punkac

    Jak na hlučné sousedy

    taky je nemám, ale pod podlahou je ta měkká izolace, oni mají jen to origo lino z roku 1978 narození paneláku Jinak notorickejm večerním vrtačům do zdi stačí schodit jistič, nastříkat do něj libar a zase nahodit, chvilku budou hledat, ale to je fakt poslední možnost, když se nejde domluvit po dobrém (jen tak ku odlehčení)
  25. punkac

    Jak na hlučné sousedy

    Přesně tohle řeším posledního půl roku, nejdříve mě 2x vytopili, což si říkám - může se to stát každýmu. Pak za nájemcem začal docházet nějakej dementní příbuznej a oni se tam honí jak malý fakani, je to sociálka, nemaj ani koberce a dupou tak, že to zní jako pády šatních skříní. To dupání bych pochopil, kdyby to byly malé děti ale nájemci je tak 25 a malému dementovi 15! To už jsem vyřešil rázně. Na prosbu nereagoval, pak mi zabouchl dveře před nosem. Zazvonil jsem ještě jednou a jak vykoukl, dostal přesně jednu mezi voči a hle už je 14 dní klid a ten dement i zdraví
×
×
  • Vytvořit...