Přesně tohle řeším posledního půl roku, nejdříve mě 2x vytopili, což si říkám - může se to stát každýmu. Pak za nájemcem začal docházet nějakej dementní příbuznej a oni se tam honí jak malý fakani, je to sociálka, nemaj ani koberce a dupou tak, že to zní jako pády šatních skříní. To dupání bych pochopil, kdyby to byly malé děti ale nájemci je tak 25 a malému dementovi 15! To už jsem vyřešil rázně. Na prosbu nereagoval, pak mi zabouchl dveře před nosem. Zazvonil jsem ještě jednou a jak vykoukl, dostal přesně jednu mezi voči a hle už je 14 dní klid a ten dement i zdraví