tak sem koupil kabel o prumeru 2,5mm coz je asi 5mm2 jestli jsem dobre pocital,takze by to melo stacit. jinak navod super, o vejkendu se na to mrknu, jinak jsem nakoupil fastony jak samice tak i ty ockovy, nalisuju je a pres to dam tu samozatahovaci buzirku jak ted prodavaj. Barvy se priznam rozlisovat nebudu,ale mam barevny izolepy,tak aspon tak je od sebe odlisim.