takze jsem stale student, takze pocitac bude vyuzivan na nejaky ten bezny office (world, excel), prohlizeni webu, hru si taky rad zahraju, koukani filmu, rysovani v proecku a v CADU. jinak max velikost 15,5 a rad bych, kdyby byla soucasti numericka klavesnice. nejprve jsem koukal na lenovo a hp,ale prostedo me cenove relace sem nic pekneho nenasel, tam bych s cenou musel jit vejs aspon na tech 20. jinak ja mam asus s amd turionem uz 4 roky a naprosta spokojenost. nikdy nic, jedine mate pravdu asi s tou teplotou,pac vetrak bezi porad na plno..