Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. chci se zeptat, mam cidlo z citroena XM, je to nejaky diesel, mel cidlo na prevodovce, co snima setrvak,takze jsem si jist,ze je to cidlo pro otackomer. jde toto cidlo zapojit treba na nejaky obyc otackomer (treba ze 120tky?) nebo nejaky uni, pac kamos na svy 205 palubovku menit nechce. ma budiky s hodinama, max by misto hodin dal otackomer,ale to stejne nejde ne?
  2. oni

    Další 106 GTI

    ja prave nevim jestli se do toho poustet nebo ne. je to preci dost penez a pak aby se to posralo... jinak pekny, moc pekny. jaka je cenovka toho auta?
  3. oni

    405 Alpine White-trosku zmeny

    :mrk:potlesk:potlesk:o:o krasa,krasa, opravdu super
  4. oni

    Další 106 GTI

    prosimte, ty jsi asi potahoval strechu folii vid? muzes hodit foto jak to vypada? ty fotky ted z klubu zmizeli a ja to taky planuju,tak ze bych to omrknul a kdyz tak z tebou zkonzultoval, jestli by ti to nevadilo? a co ze zase prodava? mas vyhlidnuto neco noveho?
  5. oni

    hladove oko na 205

    jasny, to sem zkousel, kdyz ukostrim prostredni,tak to hne rucickou. takze bude v haji asi zarovicka,pac se uz nic nerozviti. jinak teda je nekde navod jak rozdela palubku a dostat se na budiky?
  6. Vcera nam dosla nafta, tudiz hladove oko nesviti? Da se nejak vyzkouset jestli to funguje ci nikoli? a pak jestli je teda nejaky navod jak rozdelat palubku abychom se dostali do budiku? dikec.
  7. oni

    Vyber notebooku - pomoc prosim

    tu posledni toshibu co jsem sem daval.... doufam, ze jsem vybral dobre.
    • 63
  8. oni

    Vyber notebooku - pomoc prosim

    tak notas dnes koupen, jsem mile prekvapen zpracovanim a vnejsi kvalitou. vnitrni kvalita se ukaze po case.
    • 63
  9. to kikitimikiti: hele nestudujes v pardubkach na univerzite? ja mam pocit ze to tvoje auto pred lakem stavalo a vidal jsem ho u skoly?
  10. oni

    Vyber notebooku - pomoc prosim

    ono je sice hezky doporucit comp,ale nikdo nerekne proc zrovna tento model, to porovnani grafik a procesoru jsem delal na ty strance, co jsem daval myslim shark734. je tam dost hodnot a i kdyz je to o malo procent,treba ve hrach podle FPS ty rozdili jsou dost znatelne. jinak jsem hodne vahal mezi tim pavilionem a toshibou, nakonec vyhrala ta toshiba, ten pavilion se uz opravdu dlouho nevyrabi a kdyz tam uvedou novinka na trhu,tak to moc duvery opravdu nevyvolava. Jinka ono zeptat se takhle na comp, je asi zeptat se jaky zimni gumy si mam koupit. kazdej je spokojenej s necim svym a to vam doporuci. ja napriklad mam 4 roky asus, ten pocitac bezi skoro dene a za ty roky vubec nic, akorat baterka odesla,ale jinak nic.
    • 63
  11. oni

    Vyber notebooku - pomoc prosim

    HP Pavilion dv6-1300 podle oficialnich stranek se uz nevyrabi,tak proc teda na tom gigacomputeru se jiz nevyrabi? kazdopadne jinde na netu jsem je nenasel.
    • 63
  12. oni

    Vyber notebooku - pomoc prosim

    to Chepp: no myslim si ze ti musim odporovat, notase co si hodil ty, maj vicemene stejny procesory,ale mensi hardisky a o tridu horsi grafiky. jinak co by stalo jeste za popremysleni je to HP od PP205, koukal jsem na grafy a je opravdu na bouchanej. jinak kupoval uz nekdo z tehle stranek? ochota, kvalita, jak dlouho sou na trhu a tak dale? [upravil dne 6/10/10 od oni]
    • 63
  13. oni

    Vyber notebooku - pomoc prosim

    jasny s tim pocitam, na nynejsim notasu to mam taky tak,ale na ty baterie pojedu minimalne.
    • 63
  14. oni

    Vyber notebooku - pomoc prosim

    taky jsem asi vybral http://www.alza.cz/toshiba-satellite-a660-133-d176221.htm , myslim si, ze je to dobra volba. sice to je 16tka,ale rozmerove ten komp je stejne jako 15,6tka
    • 63
  15. oni

    Vyber notebooku - pomoc prosim

    takze jsem stale student, takze pocitac bude vyuzivan na nejaky ten bezny office (world, excel), prohlizeni webu, hru si taky rad zahraju, koukani filmu, rysovani v proecku a v CADU. jinak max velikost 15,5 a rad bych, kdyby byla soucasti numericka klavesnice. nejprve jsem koukal na lenovo a hp,ale prostedo me cenove relace sem nic pekneho nenasel, tam bych s cenou musel jit vejs aspon na tech 20. jinak ja mam asus s amd turionem uz 4 roky a naprosta spokojenost. nikdy nic, jedine mate pravdu asi s tou teplotou,pac vetrak bezi porad na plno..
    • 63
  16. oni

    Vyber notebooku - pomoc prosim

    no ja jsem rad za nazor. ja teda mam ted 4 asus s amd a je pravda, ze vetrak se toci porad jako das. no necham si to projit hlavou,ale asi vyhraje ta toshiba s amd.
    • 63
  17. oni

    Vyber notebooku - pomoc prosim

    a ted se teda zeptam. cim je spatny amd?
    • 63
  18. oni

    Vyber notebooku - pomoc prosim

    no jo,ale co ma za vnitrnosti? a jestli je to novej komp a seka se tam san andreas,tak je neco spatne.
    • 63
  19. oni

    Vyber notebooku - pomoc prosim

    no asi to ta toshiba vyhraje,ale ted nevim kterej s tech dvou modelu.
    • 63
  20. oni

    Vyber notebooku - pomoc prosim

    tam je na tom spatne grafika..
    • 63
  21. oni

    Vyber notebooku - pomoc prosim

    a co toto: http://www.alza.cz/toshiba-satellite-l650d-11d-d170815.htm?kampan=zbozi.cz
    • 63
  22. oni

    Vyber notebooku - pomoc prosim

    ten bell nevypada zle,ale zase je to 17, to je moc veliky. jinak proc by si osobne sel do toshiby? nejsi prave prvni ani posledni,ale nikdo mi nerekl proc presne?
    • 63
  23. dnes toho je docela dost, mam dva favority, co si o nich myslite, popripadne doporucte neco jineho. cenovy strop 17- 17,5 asus nebo toshiba
    • 63
  24. oni

    Sibr na 205

    no my sme si to tecko udelai sami,takze pohoda. akorat si myslim, ze se to malo pak nafukuje. jako nafoukne se to, okno je dost utlumeny,ale malinko se s nim da hnout,sice hodne silou,ale jde,tak nevim,jestli to je normalni ci ne.
    • 10
  25. oni

    Sibr na 205

    tak sibr zprovoznen, museli jsme to trochu upravit,pac ta vakuova pumpa byla asi z modelu bez sibru, pac tam hadicka byla vyvedena ,ale nesla nikam pripojit k ty pumpe.
    • 10
×
×
  • Vytvořit...