tak jsem premyslel, ze bych poridil xenony, ale zlute barvy, nejak by se mi to k francouzoj libilo? jen dve otazka? ja vim ze se to tady jednou probiralo, da se to vubec sehnat a pak auta co prijdou z francie a maj zluty svetla potkavaci, maj to zapsany v technicaku?
zmena: tak jsem je nasel, maj 3000K, ted otazka jak to sviti za tmy? za spatneho pocasi to je prej super. takze jeste ten technicka, aby me pak nejebali za to zluty svetlo.
[upravil dne 23/11/10 08:52 oni]