Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. diky moc chlape...
  2. jj... pro pak ne vid?:D
  3. oni

    Zlute xenony

    jasny v pohode. ja jsem teda stejne objednal tamty. psali mi ze nejsou skladem, ze do patku dorazej a hned poslou. koupil jsem dnes ve skodovce i ty odporovy draty,tak uvideme. dost se na to tesim. uz aby dorazili.
  4. ted jsem natankoval plnou skoro teda. bylo to presne 55 litru plus asi 5 litru tam bylo. a ted to vyjedu uplne,dokud nekde nezustanu nekde vyset. a jsem naramne zvedavej,ale rovnou vam rikam,ze to bude vysoky.
  5. oni

    gumove koberce do 306

    dobre, na kelly mrknu, diky za tip
    • 12
  6. resim ted stejnou vec, vsechno vymeneno a v poradku, uz mam podezreni jen na lambdu nebo na katik. jak se pozna, ze lambda funguje poradne..
  7. oni

    Lidskej nevkus

    ta prvni slonovinova metla vid? ta se mi taky libila... [upravil dne 23/11/10 22:54 oni]
  8. oni

    Zlute xenony

    objednal jsem, az dorazej, namontuju a hned dam vedet co a jak. jeste sezenu ty odporovy draty.
  9. oni

    Zlute xenony

    http://tuning.autodoplnky.cz/tuning-zarovky/halogenove-zarovky-do-prednich-svetlometu/autostyle-zarovky-gold-vision-12v-patice-h7-55w-z-s89647930 tady jsou
  10. oni

    Zlute xenony

    no tak jeste pockam na cakoma a kdyz tak je objednam. akorat svitivost za tmy nebude nic moc. zkusim pro jistotu sehnat i ty odporovy draty od skodovky.
  11. oni

    Zlute xenony

    to wooody: a myslis ty od vitka nebo cakoma?
  12. oni

    Zlute xenony

    to cakom. zkus to jestli ti to nebude vadit i kdyz si myslim,ze to asi moc videt nebude. no ten zlutej plast by to mohl schovat, kazdopadne koupil bych ty zarovky,co jsou o radek vice od vitka1. jinak ty xenony me napadli jen z duvodu te vyssi svitivosti.
  13. oni

    Zlute xenony

    no tak jeste jinak. ja bych testnul ty zarovky,ale bojim se abych nedal majlant za zarovky, kdyz peugeoti je zerou jako svina. vim ze u skodovky se daj koupit ty odporove draty ze? ale ty draty neuberou na svitivosti?
  14. oni

    Zlute xenony

    to bych videl na 3000k
  15. oni

    Zlute xenony

    to cakom a tyhle zarovky nehazej takovy vseljaky barvy? jak pise duhovy barvy, to bych moc nechtel. vyfotit to asi nepujde vid? to dundee: koukal jsem a podle fotek je to primo zluty svetlo,jako by si mel zluty sklo na svetle.
  16. tenhle budik je z 99 a ukazuje datum,cas,teplotu,dvere,spotrebu,dojezd atd. V zadu ma konektor o 18 pinech. Ale uz vim,ze to do do modelu 00 nedostanu.. A palubak s MUXem ma jen 5 pinu ze?
  17. oni

    Zlute xenony

    no ja mam prave ve svetlech ten origo zlutej plast,tudiz by se to dalo na to ukecat..
  18. oni

    Zlute xenony

    a pokud ne xenony, existujou nejaky zarovky nebo nejaky kryty zarovek?
  19. oni

    Další 106 GTI

    no sakra kluku ty se mas teda..... zavidim....
  20. oni

    Zlute xenony

    tak jsem premyslel, ze bych poridil xenony, ale zlute barvy, nejak by se mi to k francouzoj libilo? jen dve otazka? ja vim ze se to tady jednou probiralo, da se to vubec sehnat a pak auta co prijdou z francie a maj zluty svetla potkavaci, maj to zapsany v technicaku? zmena: tak jsem je nasel, maj 3000K, ted otazka jak to sviti za tmy? za spatneho pocasi to je prej super. takze jeste ten technicka, aby me pak nejebali za to zluty svetlo. [upravil dne 23/11/10 08:52 oni]
  21. oni

    gumove koberce do 306

    a kdyz nemaji ten pruch, nepada bordel pak mimo? ja se snad pujdu kouknout primo do peugeota,ale to bude ranec....
    • 12
  22. chlapi a co kdyz auto kam to chci dodelat je 00 a auto z ktreho je budik je z 99??
  23. oni

    1,4B - podivná reakcia na plyn

    to je takovej problem, co by kazdej musel vyzkouset. Jediny co ti poradim, je to,mrkni u skrtici klapky, jak mas natazeny lanko. Lanko nez je zahakli ke klapce,jezdi v takovy trubicce. Ta ma vroubky a tim muzes lanko povolit nebo pritahnou. Nesmi byt vubec volne,ale ani pretazeny,tak akorat.
    • 14
  24. kupoval nekdo? Nebo mohl by mi nekdo doporucit nejaky,abych mel jistotu,ze to tam bude pasovat? A kdyz by meli jeste ochranej pruch na tu odkladaci plochu pro nohu bylo by to super.
    • 12
  25. oni

    Lidskej vkus

    tak ten sedanek je hodne luxusni.
×
×
  • Vytvořit...