Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. Takze to znamena, ze bych mel spatne zapojenej kabel uz v zesiku do vyhybek nebo ten kabel ve vyhybce? jako zni to nejrozumneji,ale daval jsem na to bacha, jeste ty kabely co jsem koupil nejdou prehodit, pac plus je hranatej a minus kulatej. ale dobra, zitra na to mrknu.
    • 95
  2. to jako ze by kdbych dal plus na minus,ze by to lepe hralo? to se mi nezda? ale ted me napada, ze to tam bylo nejak oskrabany na to zesiku. zitra na to teda jeste mrknu a pisnu sem. ale jsem si storpo jist,ze polaritu mam dobre.ruku do ohne teda za to nedam. jeste zitra zkusim dat radio jakoby na zaklad a poradne sestelovat ten zesik. uvidime co to udela.
    • 95
  3. no jeste bych mel jeden dotaz, zesik dava 75 wattu rms a repraky jsou max 60 wattu rms, ale to se bavime, pokud to hlasitost je na vetsi urovni ne na urovni bezneho poslouchani. resil jsem to z jednim asi odbornikem a ten rikal,ze tohle je jeste v pohode pro normalni poslouchani. ono komponenty co jsem mel v 306 byly jinejch znacek,ale vlastnostma byli na tom uplne stejne,tam kdyz jsem dal vetsi hlasitost tak nic, tady uz ty zadni sonaky chrastej jako svina. ja si myslim,ze to je tema koaxama sony. predni jsem slysel hrat v jinem aute a nadhera. ono by to chtelo slyset,takhle se to blbe popisuje,ale v tom clanku bylo jako pred podiem a co nejblize zpevakovi, coz mam, ale ty bassy proste chybej.
    • 95
  4. to nevim, origo vysky jsem nechal tak jak jsou, na ne jsem vubec nesahal. uz i ty origo repra co byli ve dverich co hrali na radio basovali vic, proto se mi to nezda.
    • 95
  5. vyhybky jsou origo co byly v peugeotu. takez bych je odpalit nemel,ty hrajou na radio jako hrali pred tim. jj mas pravdu, necham jsem zapojeny jeste ty repra v C sloupku z radia jako ty vysky. linky mam dve, pro predek i zadek. [upravil dne 23/12/11 20:14 od oni]
    • 95
  6. schema
    • 95
  7. mnt jdu to nejak nakreslit..
    • 95
  8. jako zapojeni audia v aute?
    • 95
  9. nn do vyhybky jde signal ze zesilovace a z vyhybky dal signal do dveri a do budoucna k vyskacum. k tomu jsem se jeste nedostal.
    • 95
  10. Vyhybka vypada takto. Tak dobre nejsme v tom profik,ale rad se priucim,tak pokud mate aspon nejake clanky,v kterych se dozvim vice, budu za kazdy rad.
    • 95
  11. no predni jsou kompa,takze normalne z vyhybkama,ktery jsou zapojeny. ted me napadlo,ze ty v sobe mas jeste nejaky nastaveni. vyskove repro jsem nenapojoval na zesik, pac v tu danou chvily mi to prislo zbytecne, protoze hrali dostatecne. Tou fazi myslis co? citlivost u prednich je 93dB a u zadnich koaxech je take 93dB. jinak toto jsou predni: http://www.ahifi.cz/reproduktory-dls-r6-3.html a toto jsou zadni: http://reproduktory-do-auta.heureka.cz/sony-xs-f6935/
    • 95
  12. no jo to muzu udelat, ono teda jestli jsem to spravne pochopil,tak stejne kdyz to zapnu na full, tak tu pasmovou propust vyradim z cinnsoti a zesik tam pusti cely rozsah.
    • 95
  13. proc? zase nejsem tak uplne mimo. takhle jsem delal audio ve sve 306 a hralo to krasne. tady si spis myslim, ze neco spatne bud v zadnich koaxech nebo v zesiku. procitam to nastaveni toho zesiku. muzu to podle toho udelat,ale myslim si ze zmena nebude. ono jsem predpokladal,ze u breaka zadni koaxi v platu tolik basovat nebudou,ale ze vubec mi je divne.
    • 95
  14. tak jsem to byl vyzkouset, kdyz to stahnu na predek a jen levou stranu,tak jako reprak basuje,ale pak v celkovym efektu se to ztrati. Prave ze ne, vysky jako takove memastavim nikde,ale mam udelane vsechno tak,abych prave podporil basy.
    • 95
  15. to bych musel jit zkusit, tak mnt.
    • 95
  16. no jasny, pokud to na to prepnu, tak z koaxu v zadu lezou vsechny tri pasma. to jsem zkousel. to moc nepomuze.
    • 95
  17. no to polovani jeste zkontroluju a to nastaveni, no popravde poradne nevim jak to nastavit. hlavne tady neni dano predek a zadek a prava a leva,ale 1. kanal az 4. kanal. ale pokud v radiu hybama s predek vs zadek a leva prava,tak tohle zapojeny je dobre. Tady je foto... [upravil dne 23/12/11 19:05 od oni]
    • 95
  18. no 100% to rict nemuzu, ale myslim si ze je tohle v poradku. v tomto nebude. ono to poznam i na vykyvu repra ne? kdyby byl opacne plus a minus, tak by se membrana vtahovala do vnitr a me normalne lita ven.
    • 95
  19. a to znamena co ze jsou spatne nafazovane?
    • 95
  20. no je tam prepinace i kolecka na frekvence, vse mam na nejmensi cisla a i prepinace na bassy ne na ful rozsah
    • 95
  21. Panove mam takovy problem, tak jsem teda udelal nejak to audio a to na zesilovac napojil jak predni dvere,tak i koaxi do zadniho plata. vyskove repro jsem nechal,pac hraje dostatecne. takze na radio hraje vyskvoe predni a zadni v C sloupkach. Ale nekde je nejaka chyba, zvuk je priliz vysoky a ne vubec hluboky. proste chybej basy, zesik jsem nastavil tak, aby daval co nejvic basu a ono je to proste takovy mdly. zvuk je krasne cistej, ale ve vyskach. Predni repro jsou DLS R6.3, zadni jsou koaxi od sony a zesilovac je macaudio cyclone 6000 s 75wattama rms 4x.
    • 95
  22. oni

    ToMmova 306-ka-nová TK

    covece co to je za kolo na tom kalendari?
  23. jasny, moje ID, to si pamutuju z pameti.
  24. Super, i tak dekuji za ochotu. Jeste ted nebo behem zitrka platim.
  25. a ted? ted by to melo bejt v poradku.
×
×
  • Vytvořit...