Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    Jak vám topí 306

    a nevite nekdo k cemu slouzi ty tri spiralky co jsou na vstupu do ventilace nad vetrakem topeni???
  2. oni

    Jak vám topí 306

    to asi nepujde,jedine ze by si to hnal do extremu!!tak popojedes,otevrez,zase popjedes a otevres,ja to delal asi na 5x,a voz si sebou kapalinu,aby si mel co dolejvat,jak ubyde vzduch,ubyde i kapalin!!
  3. oni

    Jak vám topí 306

    zkus to zahrat dokud ti nepojede vetrak,pak bo melo jit odvzdusnit na jeden pokus!!
  4. oni

    Jak vám topí 306

    asi najednou to nepujdemusis vickrat!!v pravo na vystupu s cladice nekde u ty hadice by mel bejt cernej plastovej kohou,ten povolis a dokud ti z toho nepotece kapalina bez siceni tak tam je porad vzduch!!!
  5. oni

    odhlučnění výfuku

    me doporucili hlinikovou vatu,ona je fajn ze ji vytvarujes jak potrebujes a drzi ani se nespali,ale jednou se ten spoj trochu hne a konecna a fouka to zase!!!
  6. oni

    odhlučnění výfuku

    myslis ten tmel na tom vyfuku??
  7. oni

    odhlučnění výfuku

    takze na ten spoj taky tmel a hotovo!!poptam se v kramech!!!
  8. oni

    odhlučnění výfuku

    no kdyz se to nekam dava tak to strasne lepi,proto ta vode s jarem,kdyz mas takhle mokry ruce,nelepi se to k nim!!muzes ale rict ze je to podobny?????
  9. oni

    odhlučnění výfuku

    a kdyz s tim pracujes nehodi se nahodou voda s jarem,neco jako medvedi hovno,nebo muj dedek tomu tak aspon rika!!!
  10. oni

    odhlučnění výfuku

    no myslim,ze 30 kilo je 30 kilo!!stejne se budu snazit zaizolovat to nejak z venci nez ze vnitr!!uz takle malej kufr a jeste ho zmensovat i kdyz i do toho kufru neco prdnu!!!to tlumeni je co za matros??
  11. oni

    odhlučnění výfuku

    ja nejsem eletrikar takze vim prd,tekze me nenaplo,ze to bude na zemi,aspon jsem chytrejsi!!to mas namysli co tim tlumenim?
  12. oni

    odhlučnění výfuku

    a to ty vrstvy maj bejt dve ne?+ ta mezivrstva!!no nevim nevim!!!hele a ta guma se nejak jmenuje,ptal jsem se kamose eletrikare,ale o tomhle neslysel!!!
  13. oni

    P 306 zapomenutý kod imobilizeru

    jeste me napadlo,bejvalyho spoluzaka otec je majitel peugeot servisu,tak se ho na to muzu zepta a on se zepta taticka!!!
  14. oni

    odhlučnění výfuku

    no spis to bude dost vysoky,vzdyt 3 vrstvy!zadni sedacky nebudou sedet,ale urco se potompopta!!!asi se taky stanu prodejcem!!
  15. oni

    P 306 zapomenutý kod imobilizeru

    no u nekterejch aut ti to zjistej v autorizovanym servise po prokazani vsech papiru co po tobe budou chtit!!!urco se zkus zeptat!!!ale bude to palka s tim pocitej!!!
  16. oni

    odhlučnění výfuku

    dik za pokec a za rady!!myslim si ze se na to vrhnu az bude lepsi pocasi!!zdareeec
  17. oni

    odhlučnění výfuku

    aha tak to jo!!!me priseda primo v prostred,to by mohla bejt ta zrada!ale jestli sezenu ten tmel,tak ho tam prdnu taky!!!
  18. oni

    odhlučnění výfuku

    blbe jsem to napsal,myslel jsem tim,ze to je tak na fest,ze oba konce spony na sebe nedosahuji a pro tom ukroutim i matku!!!spona je taky original!!
  19. oni

    odhlučnění výfuku

    uz jsem kontroloval,vse vycistil,srovnal,objimka je podle me akorat,sla by jeste stahnout,ale njde,je to na fest!!
  20. oni

    odhlučnění výfuku

    jenze tam to neni proriznuty,jsou tam dva na sobe sedici kusy,jakoby kloub a jamka,vse je dane z originalu!! me to taky neburaci,je to takovej dunivej zvuk,nic takovyho co praskaj okna nebo bubinky!!ale pri tech vyssich rychlostech docela zalehaj usi!!!a co se tyce toho zvuku ve star wars,tak ten je hodne huztej!!
  21. oni

    odhlučnění výfuku

    dik za popis,zeptam se na ty materialy???oba konce jsem vycistil,objimku mam taky a na fest,ale stejne to tam fouka!! michal:uz to pisu naposled,ze ten hluk je jen pri vysokejch rychlostech a ty dosahuju na dalnici a tam zadny chodci a podobni nejsou!!normalne to neni zadnej rvoun!!!
  22. oni

    odhlučnění výfuku

    nevis jak se to presne menuje???dik moc!!
  23. oni

    odhlučnění výfuku

    jo a jaky rozvadece???
  24. oni

    odhlučnění výfuku

    hele tak moc dik,urco s tim neco udelam!!!jenze to uz je vrstev?aby zadni sedacky dobre drzeli!!!no ptal jsem se na nejaky tesneni na spoj mezi tlumic a stredni dil a kluci mluvej o nejakym tmelu!!!
  25. oni

    odhlučnění výfuku

    to budes hodnej kdyz zjistis co je to zac!!a pak je to teda v pohode jo??a kor ted v zime,hodnekrat zadrhnu podvozkem o snih tak verim,ze tu vatu co jsem tam mel tak je v ......!!!
×
×
  • Vytvořit...