to asi nepujde,jedine ze by si to hnal do extremu!!tak popojedes,otevrez,zase popjedes a otevres,ja to delal asi na 5x,a voz si sebou kapalinu,aby si mel co dolejvat,jak ubyde vzduch,ubyde i kapalin!!
asi najednou to nepujdemusis vickrat!!v pravo na vystupu s cladice nekde u ty hadice by mel bejt cernej plastovej kohou,ten povolis a dokud ti z toho nepotece kapalina bez siceni tak tam je porad vzduch!!!
me doporucili hlinikovou vatu,ona je fajn ze ji vytvarujes jak potrebujes a drzi ani se nespali,ale jednou se ten spoj trochu hne a konecna a fouka to zase!!!
no myslim,ze 30 kilo je 30 kilo!!stejne se budu snazit zaizolovat to nejak z venci nez ze vnitr!!uz takle malej kufr a jeste ho zmensovat i kdyz i do toho kufru neco prdnu!!!to tlumeni je co za matros??
a to ty vrstvy maj bejt dve ne?+ ta mezivrstva!!no nevim nevim!!!hele a ta guma se nejak jmenuje,ptal jsem se kamose eletrikare,ale o tomhle neslysel!!!
no u nekterejch aut ti to zjistej v autorizovanym servise po prokazani vsech papiru co po tobe budou chtit!!!urco se zkus zeptat!!!ale bude to palka s tim pocitej!!!
jenze tam to neni proriznuty,jsou tam dva na sobe sedici kusy,jakoby kloub a jamka,vse je dane z originalu!!
me to taky neburaci,je to takovej dunivej zvuk,nic takovyho co praskaj okna nebo bubinky!!ale pri tech vyssich rychlostech docela zalehaj usi!!!a co se tyce toho zvuku ve star wars,tak ten je hodne huztej!!
dik za popis,zeptam se na ty materialy???oba konce jsem vycistil,objimku mam taky a na fest,ale stejne to tam fouka!!
michal:uz to pisu naposled,ze ten hluk je jen pri vysokejch rychlostech a ty dosahuju na dalnici a tam zadny chodci a podobni nejsou!!normalne to neni zadnej rvoun!!!
hele tak moc dik,urco s tim neco udelam!!!jenze to uz je vrstev?aby zadni sedacky dobre drzeli!!!no ptal jsem se na nejaky tesneni na spoj mezi tlumic a stredni dil a kluci mluvej o nejakym tmelu!!!
to budes hodnej kdyz zjistis co je to zac!!a pak je to teda v pohode jo??a kor ted v zime,hodnekrat zadrhnu podvozkem o snih tak verim,ze tu vatu co jsem tam mel tak je v ......!!!