Nema, jak si na to prisel? To je snad prvni problem co se nejak vyskytnul... vsak zatim jsem se ani na nic moc neptal,akorat na tu klimosku a to je prej normalni... zatim velka spokojenost.
panove, cim vetsi je zima a auto je zmrzly,tak je to nejvetsi,takze kdyz treba vyjedu z garaze, pak uz to neudela. kdyz se toci volantem nebo kdyz se rozjizdim, jedno jestli dopredu nebo dozadu do prava nebo do leva a je to proste jako kdyz se pootoci kov po kovu. ale opravdu to udela jednou a pak uz ne,az zase kdyz je auto vymrzly.. a ten zvuk je tak jako na sekundu. nejaky tip?
Tak pokud budes davat vetsi limec, tak rozhodne 3, dle meho jsou i mene okoukane... a stred budes nejak lakovat nebo nechas origo? do barvy auta nevim, tak nejak divne to spline, ty u sveho stylu si muzes dovolit neco blaznivyho..
takhle se to blbe porovnava, ja si myslim ze ty druhy s vetsim limcem by byli luxusnejsi, nez co mas na ute, ty maj malej limec. ale takhle na prvni pohled taky ty prvni..
autoglym, chemicalguys, dodo, normfest, a vicemene bez vody, pouze sampon.. pouzivame normfast a veme i mastny skvrny od smiru, vazeliny. a jeste me napadlo jedno. technickej benzin by taky nebyl marnej na neutralizovani,aby to nebylo mastny.
to se musi vysat... sehnat vysavac co vysava vodu, namocit ucinym samponem,vydrhnout, vysat, namocit, vydrhnout, vysat a dokud to nebude smrdet. skoda ze jsi z pardubek, udelal bych ti to.