no ja si taky zatim neraduju,uvidim v ten patek jak to dopadne,aspon uvidime jedna peugeot servise,kde mi tohle presne rekli.... jinak ten postup pak rikal jen kdyby ty kola byli moc velky,jako kdybych ja chtel treba 17,ale hadat se nechci a uvidme v patek,hm?